Посъветвайте ме

  • 470
  • 5
Тъй като се указа,че сме алергични от жълтъка,педито ми препоръча да изчакам да станем на 1 годинка и тогава да ходим на кухня /аз все още не съм взимала храна от кухня/,но моля по опитните мами да ми кажат дотогава какви ястия да давам на дъщеря ми?
Засега ядем: АМ, попара,грис,каши,пюрета /плодови,зеленчукови и месни/,бисквити и пресни плодове.
Благодаря ви предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
При алергия трябва да се изчака 3 годинки, за да се даде жълтък. А в детските кухни слагат, така че според мен не може да я записваш изобщо. Ти ще си прецениш, де.
Щом е само към жълтък алергична, то тогава може да й даваш всичко останало, което НЕ съдържа яйца. Изборът не е малък.
Виж целия пост
# 2
Ами ти си изредила всички видове ястия, няма какво друго Laughing

Вкъщи слагаме жълтък само на ядене със заливка, така че нямаше проблем да си яде от всичко.
Виж целия пост
# 3
Благодаря Блонди и Никол   bouquet
Питам понеже като кажа на някои мами какво ядем и всички ме гледат неудомяващо и ми казват,че сме големи вече за пюрета и трябвало да и давам манджи и супи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Пюрето какво е според тях? Нали е пасирана манджа или супа  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И на моята дъщеря менюто е такова, не съм се замисляла дали е голяма за пюрета, но както е казала Никол на практика пюрето е пасирана супа или манджа. Можеш да и готвиш. Това, което се дава в кухнята за деца на тази възраст обикновено е някаква водниста супа, пюре и нишестен крем, така че не мисля, че изпуска нещо съществено детето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия