Козметични процедури

  • 1 363
  • 4
Какви козметични процедури си правите- в  къщи и  при козметик?От кои сте доволни,от кои не? И правите ли някакви специални за лице преди лятото и през лятото?
Виж целия пост
# 1
В къщи - никакви. Само почистване сутрин и вечер с "трите стъпки".
В салон правя пилинг, почистване, масаж. Към йонофорезата направих алергия и я спрях. Веднъв на два месеца правя специфична терапия за хидратация, стягане на порите. От време на време алгомаска. Другата седмица ще правя терапия на лицето с  шоколад. Отворена съм към новостите, един вид Mr. Green
Маникюр, педикюр, кола маска. На цялостен масаж много ми се ходи...


Виж целия пост
# 2
в къщи-пилинг маска.в салон-много рядко-почистване на лице-нямам пъпки,комедони или други гадости. Laughingиначе всяка седмица ходя на маникюр,веднъж месечно педикюр и стандартната кола-маска. Hug
Виж целия пост
# 3
В къщи полагам ежедневните грижи-почистване, тонизиране и овлажняване,както и разкрасяване с малко грим. Маникюра също ми е домашно производство повечето пъти. На козметик си правя почистване на лицето и кола маска.
Виж целия пост
# 4
В къщи си правя всякакви маски и се мацам с всякакви чудесии  Crazy Ходя на масаж и на фризьор,както и на кола маска.Имам гладка кожа на лицето,без пъпки и бръчки и не ходя на козметик(а може би все пак трябва  newsm78 Embarassed)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия