Не ми се пребира корема какво да правя?

  • 1 079
  • 8
Здравейте майки,вече 9 месеца минаха откакто родих,но корема не ми се пребира.Какво да правя има ли друга майка със същия проблем?Просто мисля че мускулите не могат да се приберат на вътре.Правя коремни преси от време на време ,но не помага. Cry.Родих секцио,но до сега трябваше да се е прибрал.Даже и пъпчето още си ми е изкочило,и си ми седи все едно съм в 5 месец.Помогнете с някоя идея. Praynig
Виж целия пост
# 1
Първо си направи тест за бременност - една моя позната така чакала чакала да и се прибере корема, той не щял, и се оказало че пак е бременна, да е жива и здрава Simple Smile. Иначе - коремните преси не са лоша идея, но трябва по-упорито - и за горна, и за долна преса. Не е необходимо да правиш по 30 мин на ден, може и само по 10-15 мин на ден, но всеки ден Simple Smile.
Виж целия пост
# 2
Да, добра идея е теста за бременност.
Имах и аз коремче, което не мога да прибера. Ще ти кажа, какво е наистина ефективно.
Сутрин, на гладно или на едно кафе, слагам двете ми гирички на корема и правя къси коремни преси. Мисля, че е от тежината, но сега коремчето ми е стегнато и прибрано. Правя по стотина къси, което не е много затрудняващо.
Гирите са ми от по 2кг.
Гаранция, че за 10 дни ще се прибере.
Ако решиш - сподели резултата. Успех!
Виж целия пост
# 3
Моят тулуп 3-та година е щръкнал #Cussing out, все едно съм в 5 месец. От скоро се наканих най-накрая да правя коремни преси. Да видим, докъде ще я докарам. Много е грозно, дано подействат...
Виж целия пост
# 4
Оф, и аз да се отчета към тези с коремчето. Вече много ме дразни, не е чак като 5-ти месец, ама реших да правя коремни. На какво казвате "къси" и "горна и долна"? Мерси  Grinning
Виж целия пост
# 5
Ето тук обясняват за коремните преси: http://www.bb-team.org/exercise/1177
Виж целия пост
# 6
Моят се прибра една година след раждането  newsm78
Виж целия пост
# 7
Много ви благодаря за одговорите,ще пробвам със повече к.преси пък да видим.Ще мина и на диета без хляб и сладко.И ще пиша дали има резултат.  Laughing
Виж целия пост
# 8
На мен също още не ми се е прибрал.Е,не е като в началото,но си имам и хич не се харесвам.Много съм несериозна с тези коремни преси,но трябва да почна по-често и аз да ги правя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия