Колко време изчакахте за потвърждение от лекар, след първият пол. тест?

  • 4 265
  • 77
Хайде мами кажете ми, аз ли съм най нетърпеливата, дето нищо не видяха при първият преглед щото бързам или...???? Кога отидохте за пръв път на лекар след първият пол. тест и естествено след какво закъснение?  До тогава как се успокоявахте?
Виж целия пост
# 1
Аз отидох на втората седмица след закъснението и теста, видя се сакче. С Мони бях отишла 3 дни след теста и на коремен нищо не се видя, гледаха ме на вагинален ехограф, тогава пак с малко фантазия видяхме сакчето.
Виж целия пост
# 2
Отидох веднага след теста и разбира се ме посъветваха да отида след 2 седмици, когато щяхме да установим сърдечна дейност. Grinning
Виж целия пост
# 3
10дена след като ми закъсня цикъла и два положителни теста Peace
Виж целия пост
# 4
2 седмици след закъснение
Виж целия пост
# 5
Бях в 6 г.с. и даже се видя сърдечна дейност Peace
Виж целия пост
# 6
и аз така. Потвърдиха ми бременността след 10 дни закъснение и след 2 положителни теста.
Виж целия пост
# 7
Ами аз доста изчаках (3 седмици след закъснението), преди да си направя теста, защото ме беше страх, че ще е отрицателен  ooooh!
Иначе на лекар отидох веднага след теста.  И бях в 9 г.с.  Peace
Виж целия пост
# 8
аз отидох 5 г.с и с вагинален се видя "точка" после ме извикаха в 7 г.с за пулс
Виж целия пост
# 9
Когато забременях със сина ми отидох доста рано - след 5-6 дни закъснение и се видя само сакчето и след това ходих отново, за да се види дали има сърдечна дейност. Сега благоразумно си почаках 25 дена закъснение, положителен тест и около 7 г.с. ходих на лекар - видя се сърдечна дейност.
Виж целия пост
# 10
Отидох на лекар около десетия ден след теста,видя се точка,но беше рано за сърдечен пулс
Виж целия пост
# 11
И аз бях от нетърпеливите. Направих си тест в деня в който трябваше да ми дойде. Ден след това отидох на лекар и съответно нищо не се видя. След 2-3 дена прокървих и отидох, но отново нищо не се видя. Бях  се отчаяла. Седмица след теста с вагиналния ехограф най-после се видя една малка точка  Hug
Виж целия пост
# 12
Първият положителе тест беше след 5,6 дни закъснеие , а първият преглед в 6 г.с с вагинален ехограф 9 дни след положителния ми тест
Виж целия пост
# 13
10 дни след закъснеинето - видя се сакче.
иначе тестовете ми бяха положителни още преди да имам закъснение
Виж целия пост
# 14
Аз отидох веднага след теста, бях в 4 г.с. и даже и сакче не се видя, а само "струпване на клетки" - така каза докторката. В 5 г.с. вече видяхме сакче, а в 6та видяхме сърдечна дейност. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия