За пинсетите на BRAUN Silk-epil X-elle 5370?

  • 1 368
  • 4
Някой има ли епилатор BRAUN Silk-epil X elle 5370 и как работи?
Бях се навила да си купя, но загледах главата и се оказа, че пинсетите се състоят от една метална пластинка, която се допира до пластмасова част. Та се чудя дали скубе добре, защото ми се струва съмнително? Едва ли може да се получи силно притискане колкото между две метални пластинки.
Моля, ако знае някой да ми каже.

Ето го http://donna.bg/product.php?id=1626
Виж целия пост
# 1
Аз имам такъв, моите впечатления са, че е доста добър, наистина е по-ефективен (имам и по-стар вид на Браун). Не съжалявам, че го купих. Като махнеш шипчетата, които служат за обезболяване и сложиш приставката, която на снимката е от ляво, епилатора обира дори и най-малките косъмчета, които евентуално с другата приставка си изпуснала. Май даже и пилинг прави по този начин Grinning
Виж целия пост
# 2
Аз също мислех да си взема такъв, но се отказах поради точно тази причина, че пинсетите не са метални и двете. Ама то затова си е и описан като епилатор с 40 бр. пинсети. На тези, които са изцяло с метални пише, че са с 20 двойни примерно.
Иначе като го пробвах ми се стори, че добре епилира, но все пак метала и пластмасата са две различни повърхности и не съм сигурна колко време ще захваща добре такъв епилатор.
Аз си купих на Филипс с керамични дискове. Доволна съм  и си мисля, че не сгреших.
Виж целия пост
# 3
Имам такъв епилатор и съм много доволна. Пинсетите не пропускат дори и най-малките косъмчета. Преди имах Филипс с дискове и сравнявайки двата, мисля, че Браун е доста по-добър Peace
Виж целия пост
# 4
Моят не е съвсем същия, 5185 е моделът, но принципът е същия. Не съм особено доволна, сравнително трудно захваща косъмчетата според мен. Днес например ми трябваше половин час, за да си мина и двата крака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия