През колко време похапвате?

  • 1 186
  • 30
Може и да има подобна тема...
Ама аз искам да се оплача, че ме е налегнал един апетит през 2 часа ям. Първия път изобщо нямах подобни проблеми. Сега имам чувството, че към края вместо да вървя ще се търкалям.  ooooh!
Ще спре ли това - не хапна ли имам чувство, че ще припадна, започвам да треперя и така през 2 часа.  #Cussing out И си хапвам...
А вие?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не помня през колко часа съм яла,но си хапвах доста Mr. Green
Щом си гладна ще ядеш,няма да се притесняваш Peace
После ще имаш колкото искаш време да се възстановяваш Wink
Виж целия пост
# 2
И аз имах невероятен апетит.Постоянно ми се ядеше нещо.Добре,че беше лято и имаше много плодове и зеленчуци.Вярно е,че се качват доста килограми,но после бързо се свалят.
Виж целия пост
# 3
И аз огладнявам горе-долу през три часа, но се опитвам междинните закуски да са плодове. Иначе на закуска, обяд и вечеря не се ограничавам. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ами има в дни които се сещам да ям чак към 14ч. Друг път още със събуждането си и съм вече гладна. )
Наблягам на плодове и зеленчуци и чисто месо - пилешко, или свинско, но без тлъстини и др. подобни.
Салами и т.н. не ям, аз по принцип не ги и обичам.
Така че ако имаш винаги плод под ръка, не е никакъв проблем да си хапваш когато ти се яде.
Виж целия пост
# 5
През първата бременност си хапвах по често и в по големи количество, но сега хапвах повече съвсем в началото на бременността. Сега ям по 3 пъти на ден, е има и дни в който ям повече но са рядко. Май сега се притеснявам повече за килограмите отколкото първият път.
Виж целия пост
# 6
Нито залък повече от обикновеното не ми се е ядяло, докато бях бременна.
Виж целия пост
# 7
Все още огладнявам почти както преди да забременея, с малката разлика, че сутрин към 7 се събуждам от глад, но прекалено много ми се спи и заспивам отново.
Към 8:30 ставам нормално и гладът ми е преминал от самосебе си.
Само че не знам дали ще мога още дълго да го игнорирам.

Най-важното е когато ти се яде да ядеш! Не случайно огладняваш, бебето ти има нужда от храна. Не става дума да се тъпчеш безразборно, но в никакъв случай не трябва да гладуваш!
Виж целия пост
# 8
Аз почти постоянно изпитвам, може да се каже, болезнен глад, и не хапнали нещо, започва да ми се повдига, много гадно. Но и то малко се засищам, поне за сега Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Не виждам разлика нито в честотата на хранене, нито в количеството храна от преди и сега по време на бременност. Може и да е раничко още, незнам, но се надявам  така да е до края  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
През този период от бременноста и аз бях като теб.После изчезна зверския глад и хапвах най-много по два пъти на ден.Сега има дни и дни,не винаги имам еднакъв апетит.
Ако ще ти подейства успокоително доста торти изядох,а съм качила само 10 кг.така,че не му мисли а си яж спокойно,после ще отслабваш.
Виж целия пост
# 11
В началото нямах промяна в апетита и си ядях нормално, но в последните месеци бях перманентно гладна. ooooh! Дори ставах по 2  пъти през нощта да ям. Не се ограничавах с нищо и качих доста кг. Сега се боря с тях. Whistling
Виж целия пост
# 12
 Аз пък нямам абсолютно никакъв апетит откакто почнаха адските жеги. Усещам че вече ми е гладно, но нищо не ми се яде. Наблягам повече на сокове, плодове, зеленчуци и салати Peace
Виж целия пост
# 13
Не ми се ядеше повече, отколкото преди да забременея. Даже апетита ми хич го нямаше и едва ли не се хранех насила.
Виж целия пост
# 14
Хапвах си честичко ,сутрин от леглото на масата , и резултата беше налице -25 килца отгоре.А и на мен ми ставаше лошо от глад и неможеше да си позволя да не хапна .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия