Има ли избор на сандали за хлапета във Фокс-а?

  • 661
  • 6
Това ми е въпроса.И какви цветове?Информация от последните 2-3 дни ще ми е най-полезна.Мерси.
Виж целия пост
# 1
И още нещо-виждал ли е някой някъде оранжеви сандали или комбинация на оранжево с друг цвят (но не и розово),с гумена подметка,а не такава като на джапанка и да не са кожени Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
  В Адидас имаше оранжево със светлосиньо  Peace.Ние имаме оранжево със зелено на Минимен,но са кожени.
Виж целия пост
# 3
Мисля че във фокс имаше комбинация оранжево с зелено,ни са между пртъстите и незнам дали ще са удобни на детеце:)
Виж целия пост
# 4
Купих тъмно/светло сините на Адидас,нищо оранжево не открих ConfusedВъв Фокса няма нито един чифт сандали,само джапанки са останали-от тези между прустите,с ластик или каишка отзад.
Виж целия пост
# 5
Купих тъмно/светло сините на Адидас,нищо оранжево не открих ConfusedВъв Фокса няма нито един чифт сандали,само джапанки са останали-от тези между прустите,с ластик или каишка отзад.

  В кой Адидас ходи?Аз като проверявах срещу Съдебната палата имаше с оранжево. newsm78Ама,всъщност имаше нашия номер. Joy
Виж целия пост
# 6
В този на Пиротска,точно срещу халите.Единствено там имаше тези,а също и розовите.На останалите места имаше турскосини с жълто и червено със синьо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия