Искам кухня - моля помогнете с идеи и съвети

  • 10 723
  • 26
Здравейте, искам кухня а не мога да се ориентирам и да преценя на кой да се доверя, то толкова много фирми, че когато избора е голям трудно избираш. Моля ви за съвети, идеи и мнения относно фирмите и материалите за изработка.
Харесвам лъскавите кухни на визия, но незнам какви са недостатъците им и кои фирми ги предлагат.
Държа на качествената изработка и коректно изпълнение.
Помогнете в избора ми.
Мерси.
Виж целия пост
# 1
Здравей Зорница,
Мога да ти помогна като не-само ти дам съвет къде да намериш кухня каквато желаеш, но мога да ти изготвя и проект за нея.

 Ако проявява6 интерес ми звънни : 0886 73 52 10
Виж целия пост
# 2
Ето тук можеш да намериш много идеи: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=186570.0
Иначе и на мен ми харесват лъскавите кухни, но много бързо се прашат и много се вижда, а не ми се ходи цял ден с парцала. Котлоните ми са индукционни (като стъкло - огледало (черно)) и не мога да ти кажа колко пъти на ден го чистя с парцал. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Мерси Елена за предложението, но аз вече си направих проект, който напълно отговаря на моите представи , направих си го с програмката kitchendrawр , по-скоро се притеснявам за начина на изработка и материалите от които да се изработи.
Би било чудесно ако споделиш на кои фирми мога да се доверя, щото честно казано съм виждала ужано направени кухни, макар и с много пари.
Притеснява ме и мдф- а, много е ефектен боядисания(лакирания)- незнам как точно го водят, визията е страшна, но какви са недостатъците?
Виж целия пост
# 4
Здравей Тинка, разгледах темата, като цяло е хубаво да се види, но никой не споделя коя фирма им ги е изработила, доволни ли са, как се поддържат кухните им, съобразно използвания материал.
Още се чудя и мая - на какво да заложа- ефекта или нещо друго.Вярно красиви са от лакирания мдф,но нещо ме притеснява, да не говорим че и са малко фирмите които работят с него.
Иначе мерси за съвета.
Виж целия пост
# 5
Зорница , аз съм в същото положение като теб. Имам готов проект, естествено мой. Но някак не мога да се ориентирам в този хаос от фирми, производители, прекупвачи, майстори и материяли, срокове доставки и разни безобразни. Наистина биха били ценни по конкретни съвети.
С теб може да се подържаме, какво ни оства , сподели някакъв опит какъвто и да е той.
В която и фирма за кухни да съм ходила , първо започват да чертаят проект, като в крайна сметка се стига отново да моето решение, взимат ти 100 лева и това е.
 Shocked
Виж целия пост
# 6
Айде бе хора, никой ли не си е правил кухня във Варна.
Споделете опит- от коя фирма сте доволни и защо и обратното.
Виж целия пост
# 7
Разгледай тази тема и линковете, дадени в нея.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190224.msg3982255#msg3982255

Ние поръчахме при Паприков, те са от малкото, които предлагат МДФ лак.

Виж целия пост
# 8
zornitsa, писах ти на лични!  Peace
Виж целия пост
# 9
Зорница, виж в другата тема, току що похвалих там фирмата, която прави нашата кухня преди 2 месеца.
Виж целия пост
# 10
Разгледай тази тема и линковете, дадени в нея.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190224.msg3982255#msg3982255

Ние поръчахме при Паприков, те са от малкото, които предлагат МДФ лак.



Да, ходих в Паприков, но ми  отговориха че не е точно МДФ лак, а нещо друго беше - не си направих труда да го запомня, защото 3000 лв на линеен метър ми се видя доста скъпо.
Иначе знам че са добри.
Виж целия пост
# 11
Зорница, виж в другата тема, току що похвалих там фирмата, която прави нашата кухня преди 2 месеца.

Видях коя фирма си похвалила, но аз не мога да рискувам , без да си видяли помещението и сами да си свалят размерите, защото имам доста неща които искам да останат скрити, включително и тръби и имам доста чупки.
Виж целия пост
# 12
Някой има ли отзиви за Перфект Дизайн, ЕРгодизайн, Нимфа, Мебел стил , Д и С , или някои други?
Виж целия пост
# 13
Разгледай тази тема и линковете, дадени в нея.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190224.msg3982255#msg3982255

Ние поръчахме при Паприков, те са от малкото, които предлагат МДФ лак.



Да, ходих в Паприков, но ми  отговориха че не е точно МДФ лак, а нещо друго беше - не си направих труда да го запомня, защото 3000 лв на линеен метър ми се видя доста скъпо.
Иначе знам че са добри.

Мисля, че не си разбрала нещо...МДФ лак си е/горните ни шкафове ще са такива/, цените са около 1000лв на метър, като много зависи от механизмите, вид на шкафовете и т.н.

Д и С не правят лак, за другите не знам.

Виж целия пост
# 14
Започвам да си мисля, че варненци кухни не правят.
Само на маистори ли се доверявате ?
Освен Паприков, отзиви за друга фирма не чух, а има хиляди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия