Какво мислите за гейовете и истински мъж ли е бил Ахил ;)

  • 6 595
  • 105
Ами това е въпроса. Май не е обсъждан във форума или поне аз не успях да намеря такава тема. Моите впечатления са че доста жени се кефят на гейовете един вид като на приятелки.
Моето отношение към тях е по-скоро безразлично. От малкото ми контакти с такива - не са лоши хора, чувствотелни, поддържат се. Тези които познавам аз са ужасно безотговорни (което за мен е много лошо качество). Дразнят ме когато парадират. Но от друга страна - повече гейове - повече свободни жени Wink
Вие сте!
Виж целия пост
# 1
Не се стърпя ... Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Не ми пречат.
Виж целия пост
# 3
Познавам и гадни и готини .Преобладават с над 80 % гадните ..
Виж целия пост
# 4
Не ми пречат и не ме дразнят, стига да не са около мен. Не мога да приема нито да разговарям, нито да имам какъвто и да било контакт с МЪЖЛЕЖЕНЧОВЦИ. Същото се отнася за обратните от женски пол.
Виж целия пост
# 5
Познавам и гадни и готини .Преобладават с над 80 % гадните ..

 Peace точно така

В общи линии - клюкари, интриганти и много отмъстителни. Има и изключения.
Виж целия пост
# 6
И на мен са ми безралични.
Сексуалността на хората си е тяхна работа стига да не парадират с нея, следователно ме дразнят тези гейове, които парадират!
По мои наблюдения са доста упорити и старателни в почти всичко, с което се занимават. Доста са сплотени като общност. Историческо доказателство за това са например 300-та спартанци, които са били хомосексуалисти и по време на поход са били по двама в палатка. В последстивие това е използвано и в други армии!
... за Ахил не знам  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Не ми пречат.Където и да са.Толерантна съм.
Колкото до Ахил ... ThinkingМай по онова време, на онова място не е имало кой знае колко истински мъже..
Виж целия пост
# 8
Докато живеех в България,
имаше известни педерасти.
Сега обаче чета само за т.нар.
гейове. Много педалски звучи
тази дума. Както и да е. Доста
от колегите ми в университета
бяха педали. Много креативни
личности. Големи купонджии.
1/5 от колегите ми в работата -
също хомосексуалисти. Педали
и лесбизони. Точни като колеги.
Педалите готвят много добре и
са фенове на Евровизията.
Лесбийките са корави пичета.
Не знам, дали в леглото са добре.
Не ме и интересува. Познавам и
доста мъже с педалски характер.
Това брои ли се? Или само сексът?
Виж целия пост
# 9
Познавам ги прекалено добре, за да ги харесвам.

Колкото до Ахил... Определено е за предпочитане "Всеки гей - Ахил!", отколкото "Всеки гей - Азис!"

Виж целия пост
# 10
Дразнят ме само ако преиграват с държанието си като жени Naughty
Виж целия пост
# 11
С учителя ми по англ. харесвахме едно момче.  Аз ходех с него newsm44. А даскалът ми беше обиден. Не ме изпитваше. Не говореше с мен.

Имах таквъз шеф - най-готиния шеф.

Що питаш, бе Пантерчо? Прати ли ти цветя или те покани на вечеря.
Виж целия пост
# 12
О, музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев!!!!!

За Ахил мога само хубави неща да кажа  Peace Той човека е останал в историята с  други неща, но не и със сексуалността си. В този смисъл не си представям някой гей да има гибелен гняв, ама то и Илиадата може да е историческа фалшификация, нали  bowuu Или пък Брезеида може всъщност да е мъж, хахахаха (представих си го!).

Сетих се за една книга, казва се "Въобразените общности" - та точно такива са гейските общности според мен. Имат нужда от легитимация и затова се самолегитимират. А в крайна сметка като твърдят, че са нормални, защо парадират със състоянието си на дупелюбци? А ние останалите, дето не сме обратни, кво - ненормални ли сме?
Виж целия пост
# 13
Що питаш, бе Пантерчо? Прати ли ти цветя или те покани на вечеря.
Приказвахме си с един младеж "голям радетел за хомосексуализъм"  Laughing в една друга тема, та реших да направя нова, току виж се регистрирал да си изложи пред всички теориите. Пък и да чуя мнението на другите хора - темата е интересна.  Peace
Виж целия пост
# 14
подготвих се да не се стресирам, ако някое дете се преоринтира, интересни са ми и ги  уважавам като хора, имащи право на  свой избор! имам тука едно моми4е, дето е като мом4е, казват му гарсон манке, ами тренираме  в една зала, на нейните 50 кила как ги вдига 80 килца, а аз бъхтя на 25 като на умиргане!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия