10 неща които мразя в бременността!

  • 11 633
  • 222
Като цяло хич не ми харесва да съм бременна! Чудя се имам ли съмишленици, или всички са на вълна - "Най-прекрасното нещо на света". Чудя се на жените, които това им харесва - кое по-точно?? Гордостта, че даваш нов живот няма нищо общо с това мразиш, или харесваш бременността.Бих искала моя пич вече да е извън мен и да го държа с РЪЦЕТЕ СИ, не с корема! Та ето ви моите 10:
1. Не мога да си правя обичайните сутрешни упражнения - джогинг, фитнесче.
2. Дебелея ей така, без да съм си променила режима на хранене.
3. Непрекъснато съм зверски изморена.
4. Осъзнавам , че понякога съм истинска кучка и на всичкото отгоре нищо не мога да направя, за да го променя.
5. Опитвам се да съм мила с мъжа ми, но не става. Дразня се от най-малкото нещо.
6. Обожавах секс. Още го обожавам, но не и тялото ми! То живее отделен, нямащ никаква нужда от секс живот.
7. Не мога да стоя повече от 5 минути права.
8. Нямам никаква творческа енергия, нищо не мога да измисля, а работата ми е свързана предимно и изцяло с творчески процес.
9. Емоционално изтощена съм и просто искам всички да ме оставят на мира.
10. Искам си старото тяло, предишната енергия, жизненост, спонтанност, любов към живота, усмивките, уравновесеността, творческата индивидуалност.

Ех, споделих, олекна ми малко  Sunglasses
Виж целия пост
# 1
малко се разминават моите с твоите....
1. пишкането начесто
2. киселините

Пак ще имаш всичко изброено под номер 10. Знам, че ти се струва вечно това състояние, но всъщност толкова бързо отминава Grinning

аз пък имах нужда от много секс точно през този коремен период Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Мразех, че трябваше много да се пазя и да пия лекарства. Други оплаквания нямам Hug
Виж целия пост
# 3
Честото ходене до тоалетна и последните месеци ми се подуваха краката.
Виж целия пост
# 4
Хубава тема Simple Smile

Аз много дълго чаках да забременея, но наградата за търпението беше една абсолютно безпроблемна бременност. Не мога да измисля целе 10 неща, но:

1. Киселините, които ме нападнаха накрая, но реших проблема, като избягвах храните и напитките, причиняващи ги.

2. Тромавостта, която ме налегна също късно - към 8 месец. В 7-ми боядисвах къщата.

3. Страха или нежеланието за секс у мъжът ми. Аз нямах такива проблеми, ама него го беше шубе.

4. Безсънието накрая.

5. Не можах да спра цигарите и ми тежеше чувството за вина Sad

Ами... няма друго.
Виж целия пост
# 5
На мен единственият проблем ми беше с честото пишкане. Иначе - харесвах тялото си докато бях бременна. Не напълнях много, беше красиво да разглеждам всеки ден коремчето, в което растеше моят прекрасен син. Желанието ми за секс си остана все така силно, а тялото ми нямаше нищо против. Просто внимавах с позите.Като цяло не съм изпитвала никакъв сериозен дискомфорт по време на бременността. Дори бих казала, че сега ми липсва...
На теб ти пожелавам скоро да се отърсиш от негативизма, който те е обхванал и да се научиш да се харесваш и обичаш, защото ще ставаш майка, а от това по-хубаво няма.
Що се отнася до факта, че не можеш да правиш обичайните си упражнения - замени ги с други. Има достатъчно програми за физическа активност, съобразени със състоянието и възможностите на бременната жена.
Виж целия пост
# 6
Олеее, това ми беше най-отвратителния период. И то си е нормално. Аз не знам за неща, които можеш да правиш защото си бременна, а не можеш да правиш, докато не си бременна. Виж обратното важи с пълна сила. Това не може, онова не може.

Кошмар беше. Имах чувството, че съм била бременна 2 години.

Обаче, докато бях бременна и аз като тебе много исках да се ражда вече. Но като се роди имах един период, в който много исках да го върнат в корема поне за малко. За 1 ден само. Да се наспя като хората. После пак да го извадят  Laughing
Така че, колкото и да е гадно, после идва истинския тормоз.

Иначе освен твоите 10 мога да добавя - това, че не можех да спя. Ако все пак успеех да се настаня в нормална поза, се събуждах да ходя до тоалетна. По цели нощи не спях.
2. Освен това - не можеш да седнеш вечер и да пийнеш една ракийка със салатата и това да ти е вечерята. А толкова обичам така.
3. Не можех да се навеждам като хората и да си завързвам обувките.
4. Не можех да нося нормални дрехи - все ми се носеха едни прилепнали панталончета, а трябваше да нося едни торби без талия........
5. Нямах глезени. От отоци по краката, стъпалата ми бяха като понички и много ме боляха.
6. Но най-гадно ми беше, че не можех да ходя на солариум. А съм ужасно бяла и всяка пролет ходя на солариум, за да придобия някакв поносим тен преди да си оголя краката напълно.

Виж целия пост
# 7
всички от изброените 10 /без номер 1, защото не спортувам/
и още:
честите посещения до 00
киселините
болките в гърба
трудното навеждане
обикалянето по лекари и лаборатории
това се сещам сега.
е въпреки това, като цяло ми харесва да съм бременна.   Grinning




Виж целия пост
# 8
Нищо не мразя - просто ги приемам като не чак толкова приятни съпътственици на това събитие. Оплаквам се, но когато се сетя за какво е всичко ми минава.
Виж целия пост
# 9
Бремеността си беше песен в сравнение с адското недоспиване сега  #Crazy В денонощието спа сигурно общо по 3 часа  ooooh!, от умора по някога се чувстам разногледа направо ,но... какво от това . Бебето си заслужава  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Мразя е много далечно за мен понятие- нищо и никого не мразя.
Беше ми некомфортно от честите посещения до тоалетната и киселените в някои дни, за които мисля че сама си бях виновна защото ядях много пикантни неща.
Ходила съм на фитнес до 7 месец като програмата ми беше съобразена с положението ми, посещавах водна гимнастика за бременни, качих 7.5 кг което никак не е много-аз и без това си ги имам в излишък килцата,прекратих работа  две седмици преди да родя- и не по мое желание- шефа ми не искаше да родя на бюрото.
Не можех да се наспивам понякога ама то сега мога ли??? newsm78
Искам пак да съм бременна  Joy Joy Joy
Вили
Виж целия пост
# 11
Бремеността си беше песен в сравнение с адското недоспиване сега  #Crazy
СЪВЪРШЕНО ВЯРНО!
Много сте се съсредоточили върху негативни неща, така повече се усещат. Аз работех до последно и не съм имала време да мисля за глупости.
Не съм имала киселини, болки, отоци, нежелание за секс.
Бях в чудесно настроение през цялото време. Творческо също- измислих мебелите за дома ни.
не съм имала притеснения за половин чаша вино!
Но мъника излиза .... и какво ви чака  newsm48
Виж целия пост
# 12
По време на бременност се чувствам уязвима. Това го мразя най-много.
Виж целия пост
# 13
Като цяло бременността ми беше лека и не мога да се оплача.
Това което ме дразнеше най-много бяха:
- проблемите с бъбреците, които имах и заради които лежах два пъти в болницата;
- качените кг и факта, че всички дрехи ми бяха неудобни - моите ми бяха тесни, а бремннските - широки Whistling;
- честото ходене по малка нужда. Тъкмо изляза някъде  на разходка и ми се дохожда, а съм ходила точно преди да изляза.
- тежестта в последните месеци. Почти спрях да се разхождам, защото се изморявах и задъхвах много бързо.
Виж целия пост
# 14
Нищо не мразех, точно обратното.  Heart Eyes
Опитвах се да разбера всички неприятни усещания - киселини, световъртеж (от ниско кръвно и паднал хемглобин), болките в кръста и да ги приема без да хабя емоционална енергия. Гледах да си помагам, не да се товаря допълнително.
Подготвях се физически и най-вече психически за раждането, четях много, релаксирах и на финала успях да вляза в много добра  форма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия