Хотел Мартинез-Созопол??

  • 2 191
  • 1
Събирам отзиви за този хотел,изглежда добре то и цените са му доста добри,ама в Селена и Лист няма места за този сезон изобщо. ConfusedГледах и хотел Хетодон,ма нещо ми простее много и вече се сбърках,знам всички хотели в Созопол наизуст.Моля ви ако имате някакви впечатления за Хотел Мартинез да ги напишете /за Хетодон също/.
Хотел Мартинез
Хотел Хетодон
Виж целия пост
# 1
Карам по спомени от миналото лято, защото бяхме две седмици в Созопол  Grinning.
Значи този хотел-комплекс Мартинез тогава беше строителна площадка - завършен груб строеж, може би и обзаведен отвътре, но около него бяха едни батаци  ooooh!. Веднъж се разхождахме в тази посока и от любопитство оглеждах. Намира се в началото на града( но дали града има само един вход това вече не знам  Simple Smile) помня че пред него е морето, а от задната страна е околовръстния път и нататък пустош или строящи се сгради. Целия трафик за Дюни, Приморско минава от там. Затова нещо не се впечатлих, но сега виждам от снимките че е озеленено и хваща окото, но отзад сигурно продължава да си се строи и да си бръмчат колите  Laughing.
Иначе плажа наистина е много близо, пред него минава и търговската улица със всичките сергии и кръчми и според моят вкус е малко по-шумно от колкото е необходимо.
Дано някой се появи с пресни впечатления, да каже дали строителството около комплекса е свършило или ако имаш избор да си избереш стая, която да е откъм морето, за да не се чува шумът от улицата. Иначе изглежда много прилично, но имай предвид че юли и август на плажа хармани няма къде да стъпиш от народ. Изключително мръсен и неподдържан плаж, това е единственото което ме разочарова от иначе така хубавото градче.

Вторият пък е доста далечко от плажа  Rolling Eyes.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия