Ученическа чанта или раница за първокласник !?!

  • 1 681
  • 5
 HugЗдравейте мили мами! От доста време Ви чета, черпя мнения и съвети от всички вас, полезни за мен, семейството и домакинството ми и смятам, че това е най-мачинския форум, в който съм участвала. Дойде време и аз да пусна своята първа тема породена от събитието ПЪРВОКЛАСНИК ВКЪЩИ. Молбата ми е към всички мами, които са имали или ще имат първокласник, да споделят предпочитанията си към това, детенце да е с раница или ученическа чанта, както и какво е важо при изборът им.
Всеки съвет и идея ще ми бъдат полезни!
О! Забравих имам здраво, умно и палаво 6 годишно момченце!
 football
Виж целия пост
# 1
мисля че е все едно стига раницата да се носи като чанта на гърба а не на едното рамо. Peace
и при двете трябва да е достатъчно голяма и да събира блок номер 4 и екип за физическо.
Виж целия пост
# 2
Моята дъщеря също ще бъде ученичка в 1ви клас наесен! Голяма тръпка е, особено за мен, все едно аз ще тръгвам на училище!!  Laughing
 Вчера бях на първа родителска среща. Госпожата каза за раниците специално, че задължително трябва да е с ортопедичен твърд гръб. По-скъпички са, но има богат избор.
  bouquet
Виж целия пост
# 3
Моето дете беше с раница с ортопедичен гръб. Тежички са раниците и е по-добре.
Хубаво е да е с 2 или повече прегради, джобове, иначе става каша.
Разгледай тук, има много красоти за малчуганите http://www.4ubg.com/?go=products&grupId=335&page=4&new=
Виж целия пост
# 4
Ето една тема по въпроса.

Подобно на Ками, и аз съм за раница с ортопедичен гръб.
Виж целия пост
# 5
Подкрепям мамите за раничките с ортопедичен гръб.
Моето дете е малко.
Обаче аз ползвах дълго време раници и сама съм се убедила, че тези с добре прилепващ, твърд, ортопедичен гръб (ползвала съм 30-литрова раничка на Ташев) са много по-удобни, не увисват назад като ги напълниш много и тежестта се разпределя много по-равномерно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия