Мога ли да давам ориз?

  • 2 678
  • 24
Здравейте мами.
Въпроса ми е дали вече мога да му правя пюрето с тиквички например вместо със оризова каша с обикновен сварен ориз?
Виж целия пост
# 1
Колко е голямо бебчето?Тиквички давам от 4 месеца,ориз от 5.Но от ориза се запича.
Виж целия пост
# 2
Можеш, оризът наистина запича.
Виж целия пост
# 3
На 7 месеца сме. Знам че запича, но пък от друга страна оризовата каша не ни е запичала никога newsm78
Виж целия пост
# 4
Знам че запича, но пък от друга страна оризовата каша не ни е запичала никога newsm78
Значи можеш да дадеш спокойно! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
На 7 месеца сме. Знам че запича, но пък от друга страна оризовата каша не ни е запичала никога newsm78
И моят син от оризовата каша не се е запичал.
Виж целия пост
# 6
Можеш.
Виж целия пост
# 7
Да,може.
Виж целия пост
# 8
Моят е на 10 почти и вече спрях да му давам оризова каша, а започнах да приготвям кафяв ориз- сварен и пасиран .От него просто няма как да се запече.Напротив! Не мога да смогна да сменям памперситее Peace
Виж целия пост
# 9
Можеш ,да. Но друг е въпросът дали ще го хареса. Оризът като е пасиран става много гаден. Аз съм правила два-три пъти, но не му хареса.
Виж целия пост
# 10
Може.
Оризът трябва да е много добре сварен, за да не стане лепкаво пюрето при пасирането.
Виж целия пост
# 11
Можеш, аз пък не съм слагала никога в пюре оризова каша. Започнах да правя домашни пюрета някъде след 6-ти месец и съм ползвала кафяв ориз - добре сварен и пасира. След 8-ми месец вече не пасирах, замо мачках.
Виж целия пост
# 12
Можеш да правиш с кафяв ориз, добре сварен и пасиран  Peace
Виж целия пост
# 13
Можеш да Peace
Виж целия пост
# 14
Мооооже, да:)
Аз първия път като му дадох го намачках, после като видях, ченяма проблем му го давах цял на зрънца в другото пюре, естъествено внимавах да не се задави.

  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия