~ Лунна диета 15.06.07 г. /Петък / НАЧАЛО : 06:13 ч. ~

  • 4 669
  • 129
Добър ден мили Лунатички! ! !

Време е за поредната доза Лунна диета ! ! !

Лунна диета 15.06.07 г.
НАЧАЛО : 06:13 ч. / 15.06.07 г. /
КРАЙ : 06:13 ч. / 16.06.07 г. /

Лунна диета дати м. Юни 2007 г.






Научено до сега :

1. Всеки може да спазва Лунната диета! Не е нужно да има излишни килограми за да направи този пречистващ ден!

2. Лунната диета е цикъл от 4 фази. Всяка фаза трае 24 часа или едно денонощие! Начинаещите в курса могат да спазват само една от четирите лунни фази.

3. По време на прочистването може да се косумират течности. Препоръчително е те да бъдат вода, чай и горчиво кафе. Както знаем от предишните ни срещи при силен глад и неразположение може да изпиете чаша фреш или айран.

4. Хубаво е да се подготви организма като деня преди започването на лунната диета приемате по-леки храни.

5. Задържането на свалените килограми не е лесно, но това в никакъв случай не го прави невъзможно! Деня след лунната диета отново консумирайте лека храна.


Желая Ви УСПЕХ ! ! !
Виж целия пост
# 1
Белинеа, страхотна работа.   bouquet
Пу, първа да се запиша. Мисля, да се опитам да започна да лунувам от утре, стига да не ме хванал някой вълчи глад. На всички успех и много минуси през лунуването.
Виж целия пост
# 2
И аз ще лунувам този път.  С това ядене три дена, май ще трябват драстични мерки.
Виж целия пост
# 3
Belinea   smile3501 И аз се записвам - този път ще пробвам трите дена да съм на вода, кафе и чай, ако се изветря ще сръбна айрян. Утре и в други ден съм на някакви срещи, тъй че няма да имам време за ядене smile3508
Виж целия пост
# 4
Ще се пробвам, освен да издържа и да задържа сваленото.
Виж целия пост
# 5
И аз се записвам ...
Пак ще се пробвам въпреки, че като че ли напоследък я карам само на грейпфути и череши.
Не ми се мисли как ще захранвам Sad
Виж целия пост
# 6
Приемате ли нови в отбора  Wink записвам се и успех на всички  newsm10
Виж целия пост
# 7
И ааааааааааз. Grinning Grinning Grinning
Този път я хванах на време.
Ако приемате нови в отбора (и аз да попитам) съм на линия.
Твърдо решена за успех.   Crazy

Късмет на всички.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 8
Хайде и аз!Дано сваля Praynig

Успех на всички! Hug
Виж целия пост
# 9
Хайде и аз да се присъединя. Досега само ви четях, но сега ще се включа активно. На предната луна неволно съм изкарала диетата май, защото бях на чай, вода и кафе. И на сутринта кантара показа -1. Имам едни 10 кила за сваляне, които мене чакат. За 2 седмици успях да смъкна 5 с ограничен режим и малко упражнения у дома. Сега като гледам как съм захапала биричката взех да се плаша, та вие ще сте ми стимул!  bouquet Приемате ли гости?
Виж целия пост
# 10
Аз отново ще лунувам и започвам вече. Към 5 хапнах малко кисело мляко и дано да издържа до събота следобяд на вода, кафе и чай, което няма да е лесно с изпита ми в петък. Но пък да видим дали ще издържа  Peace
Виж целия пост
# 11
И аз ще лунувам, този път  Blush
Аз отново ще лунувам и започвам вече. Към 5 хапнах малко кисело мляко и дано да издържа до събота следобяд на вода, кафе и чай, което няма да е лесно с изпита ми в петък. Но пък да видим дали ще издържа  Peace
Успех ти желая и с гладуването и на изпита   bouquet
Виж целия пост
# 12
айде и аз да се запиша  Peace
Виж целия пост
# 13
Ето ме и мен на старт за поредната луничка!
Ама така тлудно се свалят малко килограми Embarassed !
Успех на всички, които се включат в лунуването Peace!
Виж целия пост
# 14
Belinea  Hug страшна си тъкмо се чудех от кога започва лунната  ooooh! че миналия път я изпуснах а от нея се чувствам супер......значи лунувам да знаетееееееее  bouquetУспех на всички ви bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия