Колко АМ за бебе на 2 месеца?

  • 2 990
  • 23
Здравейте!Искам да попитам колко АМ мога да давам на бебчо,който е на 2 месеца и половина?Той хапва средно по 120мл по 5-6пъти на денонощие(зависи дали се буди през нощта да хапне),но в последните няколко дни просто е гладен през 2 часа и половина.Преди ядеше през 4 часа.Какво да направя,за да не плаче от глад.И за да не ме питате дали плаче точно от глад.ДА плаче от глад.Няма колики,не му е мокър памперса играе смее се,но минат ли тези 2 часа и малко и почва да търси да яде хапе си ръцете давам биба залъгалка,той като усети че не пуска и пак реве.Дам ли да хапне се успокоява и спи или пак си гука!
Виж целия пост
# 1
Пробвай да увеличиш малко млякото щом си сигурна,че е от глад Peace
Виж целия пост
# 2
Когато Боби беше на вашата възраст ядеше 130 мл. през 3 часа.
Виж целия пост
# 3
Еми май ще увеличавам!Иначе може и мен да ме хапне накрая.Наитина знам че  е от глад.Лошото е че сме малки за захранване! Laughing
Виж целия пост
# 4
.Лошото е че сме малки за захранване! Laughing

Много е малко още детето за захранване Peace
Виж целия пост
# 5
.Лошото е че сме малки за захранване! Laughing

Много е малко още детето за захранване Peace
Именно!Лоша работа!
Виж целия пост
# 6
Давай му колкото иска, няма проблем. Децата си знаят. Криско на 2 месеца ядеше 5 пъти по 180мл.
Виж целия пост
# 7
Давай му колкото иска, няма проблем. Децата си знаят. Криско на 2 месеца ядеше 5 пъти по 180мл.
Малиии, направо ви е изял ушите, да е жив и здрав smile3521 smile3504
Виж целия пост
# 8
Ядеше на 2 месеца 120-150 мл. АМ  Peace
Виж целия пост
# 9
Моята яде по 120 средно 6 пъти в денонощието. Обаче вечер прави огромни паузи и сутринта й слагам повече.
Виж целия пост
# 10
Моята кокона на 2м. ядеше по 100мл. АМ и през 4 часа. Тя и до сега си ми е злояда. Thinking Всяко дете е различно. Увеличи малко количеството, примерно нека е 150мл и виж какво ще се случи.
Виж целия пост
# 11
Ние от началото на втори месец сме на 130мл. В началоно на 4 часа, после мина на 3 часа и половина, а сега стристно на 3 часа Mr. Green и май скоро ще увеличавам дозата с 10 мл.
Виж целия пост
# 12
Щом детето е гладно-увеличавай,то си показва най-добре.На два месеца Пресиян ядеше 6 пъти по 130 мл.
Виж целия пост
# 13
Щом е гладно какъв е проблема да му даваш, няма да преяде, а ако му дойде много или няма да го иска или ще го върне. На тази възраст няма опасност от преяждане, много добре си регулират нуждите. А може в момента да го е ударил някакъв бум на разстежа и като премине пак ще си яде нормално.
Виж целия пост
# 14
Еми увеличих го на 150 мл и сега е добре!Мерси за отговорите.Просто се чудех защото навсякъде по кутиите с АМ пише 120... Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия