Къде за уикенда с малко бебе?

  • 553
  • 4
Иска ми се да отидем за един уикенд някъде на хубаво място - хотел или луксозни вилички - да лежим, да се разхождаме и да ядем Simple Smile. Бебка, обаче, е много малка /на три месеца/, та трябва да не е много далеч от София. Задължително трябва да има микровълнова печка или поне печка, за да мога да грея вода за АМ и да изварявам шишета Simple Smile. Мислех си за къщичките към комплекс Катарино. А какво бихте ми препоръчали вие?
Виж целия пост
# 1
Защо не провериш в Гугъла за Говедарци,чист въздух приятни малки семейни хотелчета..незнам там мисля,че ще откриеш каквото ти трябва
Виж целия пост
# 2
Евъргрийн палас на Рибарица или пък Копривщица. И двете места ще се подходящи мисля. Може и Велинград, но за 2 дни май не си струва пътя. Макар че ние за по 2 дни до морето ходим, де Wink
Виж целия пост
# 3
а защо не се качите на Витоша?Велинград наистина е много красив град,вече зависи какви са точните Ви предпочитания
Виж целия пост
# 4
Забравих да добавя: Колкото по-малко е бебето, толкова по-лесно ще пътувате. То ще спи през целия път. Нещо което за съжаление не се случва при по-големите деца Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия