Помогнете ми в избора на шишета

  • 739
  • 7
Здравейте!

Ще съм благодарна, ако ми препоръчате шишета, които да използвам за сокче, когато захраня беба. Към момента ползвам Авент за АМ, но забеляха, че на други мами соковете много им боядисват шишетата и бибите и не бих искала това да се случи с шишетата, с които давам млякото.

Всеки луд с номера си, аз с цяла програма, но точно защото се познавам, знам, че като ми боядиса сокът бибата, ще замине бързо в кофата и не ми се иска това да се случва с шишета от по 10-15 лева. Стисната съм, какво да правя.

Значи търся ефтини шишета, които обаче да са с малка дупка. Camera отпадат, защото техните дупки направо пускат на струя и това не ме устройва. Някакви идеи?

Благодаря предварително на всички предложения.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
аз ползвам само Нук.част от шишетата са ми само за сок.и аз не искам да ми са оцветени шишетата.можеш да сменяш само биберона,той се боядисва само
Виж целия пост
# 2
аз за сок бях купила шише на Nuby,но имах и две на Чико...ако не искаш да се оцветят,след изпиване на сокчето трябва веднага да ги измиеш хубаво-само така ще се защазят по-дълго време!
Виж целия пост
# 3
Момичетата са ти казали - сменя се само биберона. Има биберони с различен брой дупки. Но имай предвид, че по-гъстите сокове през една дупка запушват биберона. Аз лично имах специален биберон за соковете (имах общо 7 шишета Авент, така че нямах проблеми). А шишетата не са ми се оцветили.
Виж целия пост
# 4
Preporuchvam vi na PLAYTEX, ot njakolko meseca se prodavat i v BG. Polzvala sum gi za sina mi i garantiram che ne se ocvetjavat ot sokove. Imat biberoni s razlichni dupki, a ako iskate malka kojato da ne se zapushva vi preporuchvam dupka zvezda . Tja propuska samo kogato bebo zasmuche, inache ne teche izobshto.
Виж целия пост
# 5
Аз ползвах на Чико за сок  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
И да не се боядиса по някое време ще трябва да я смениш. Wink
Сменяш само бибата отгоре и може да караш с едно шише.
Виж целия пост
# 7
Друг вариант са магичните чаши на Авент-те са сини8жълти и т.н., т.е. няма как да се оцветят, а на тях можеш да сложиш каквато искаш биба, а по-късно и накрайника за пиене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия