Хотел или квартира в Поморие

  • 1 019
  • 5
Имам дискова херния и трябва да отида на кални бани,изтървах срока за резервации в санаториумите и искам да се настаним някъде а ще ходя само на процедури.Ще бъда обаче с мъжа си и детенцето така че не знам до колко ще ни стигнат средствата...бихте ли ми препоръчали нещо с по-нормални цени,може и да е от типа на квартирите или бунгалата,но непременно със самостоятелен санитарен възел.
Виж целия пост
# 1
www.pomorie.com
Аз винаги от тук си търся за Поморие.
Виж целия пост
# 2
Не казваш дали има значение в коя част на града да е, затова ще обясня за къщата, в която бяхме миналата година. Понеже не помня как се казваше жената, ще се опитам да упътя по друг начин...
Първо за къщата- беше с 2 входа, единия на една баба, а другия на снаха й. Бабата беше по-изгодна партия, другата беше прекалено скъперница, в смисъл че се опита да прецака част от групата ни, а иначе нямаха разлика в цените. Бяхме на 3  посл. етаж, вс етаж имаше 2 двойни и една тройна или 4-на стая, 2 баня/WC и кухня, последните общи за етажа. За двойна с ТВ искаха 10лв (на човек), без ТВ 8лв за периода 5-20 август. Къщата беше нова и поддържана.
Та да обясня къде се намира-   на ъгъла на ул. Димо Хаджи Димов и Панайот Волов. Като се влиза от главната (Княз Борис 1) се пада точно насреща. Това обаче е в новата част на града, където плажа не беше хубав и трябваше да пътуваме до старата част, там плажа поне по мое скромно мнение е страхотен.
Та така...Нямам телефони, но съм снимала къщата, бих могла да ти я пратя...Попаднахме случайно на нея.

Виж целия пост
# 3
Не казваш дали има значение в коя част на града да е, затова ще обясня за къщата, в която бяхме миналата година. Понеже не помня как се казваше жената, ще се опитам да упътя по друг начин...
Първо за къщата- беше с 2 входа, единия на една баба, а другия на снаха й. Бабата беше по-изгодна партия, другата беше прекалено скъперница, в смисъл че се опита да прецака част от групата ни, а иначе нямаха разлика в цените. Бяхме на 3  посл. етаж, вс етаж имаше 2 двойни и една тройна или 4-на стая, 2 баня/WC и кухня, последните общи за етажа. За двойна с ТВ искаха 10лв (на човек), без ТВ 8лв за периода 5-20 август. Къщата беше нова и поддържана.
Та да обясня къде се намира-   на ъгъла на ул. Димо Хаджи Димов и Панайот Волов. Като се влиза от главната (Княз Борис 1) се пада точно насреща. Това обаче е в новата част на града, където плажа не беше хубав и трябваше да пътуваме до старата част, там плажа поне по мое скромно мнение е страхотен.
Та така...Нямам телефони, но съм снимала къщата, бих могла да ти я пратя...Попаднахме случайно на нея.


Привет,прочетох това което се написала,но нещо не мога да разбера...струва ми се че тоалетната е била обща на етажа-това ли имаш предвид,обща за трите стаи? Иначе цените са супер...но ще бъда с малкия и хич не ми се ще да му мъкна и гърне,уж го забравихме вече,но ако е обща тоалетната не мога да си представя как преди всяко ходене ще дезинфекцирам всичко...
Виж целия пост
# 4
Да, обща беше, но те бяха две помещения баня/тоалетна за етажа. По принцип и аз съм доста капризна в това отношение, но жената поддържаше добра хигиена и не ми е било ...как да се изразя ..неприятно да ползвам банята. Чисто си беше. А и то си зависи с какви хора ще се случите, при нас нямаше проблеми в това отношение.
Между другото баните бяха мн добре декорирани, дори съм си снимала и тях  Embarassed Embarassed.
Виж целия пост
# 5
В никакъв случай не се настанявайте в новата част на града,защото:
1.Там изобщо няма плаж.
2.Ще ти е много трудно да стигаш навреме за процедурите в санаториума.
Преди две години дъщеря ми си беше счупила ръчичката и ходихме на физиотерапия в санаториума,а той е точно срещу плажа в стария град.Като имаш предвид,че квартирата ни беше на 5 минути оттам,все пак всяка сутрин будих детето и едвам стигахме навреме,а процедурите са винаги в определен час и ако пътуваш от новия град,направо ще се разсипеш от тичане.За огромно съжаление съм хвърлила адреса и телефона,но мога да те упътя малко-като влезеш в града и караш към центъра,вдясно до една пресечка има голям хотел,отдолу със супермаркет.Срещу него е уличката,която води до плажа и санаториума-там има доста квартири,ние бяхме във втората къща,а името на хазяина беше Камен Драгнев.Дано съм помогнала!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия