Моля за помощ от фризьорка!

  • 832
  • 10
Извинявам се,че цяла тема за един въпрос отварям,но не намерих никъде отговор на въпроса ми:(
Купих си днес боя за коса Rilken Cinemax и момичето в магазина ми дава 4 окислителя по 25 мл.,питам я защо толкова много,преди май по 50 мл. си слагах,тя ми отговаря,че за професионалните толкова били  Rolling Eyes

Та,ще се боядисвам сега и не знам толкова ли окислител трябва?Момичето в магазина "Зара" се позачуди на въпроса ми,личеше си,че е нова,но каза,не,толкова се слага
Виж целия пост
# 1
Да,вси4кия окислител се слага!Не съм фризьорка,но и аз продавам тази боя.Действай смело!То е ясно,4е с толкова окислител става доста силна боята,ама за да има желания ефект от каталога се смесва вси4ко! Peace
Виж целия пост
# 2
Професионалните бои са в по- големи разфасовки и затова и окислителя е повече. Аз се правя с Yunsey, боята е 60 мл, окислителя- 120 мл.
Виж целия пост
# 3
dilandii,а би ли ми казала 12% окислител дали не е много силен,за номер-1002-рус,казах и,че косата ми е тънка и корените ми много бързо поддават,да ми даде по слаб оксидант,тя пак НЕ,това май се дава...май..и чете в една тетрадка Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
dilandii,а би ли ми казала 12% окислител дали не е много силен,за номер-1002-рус,казах и,че косата ми е тънка и корените ми много бързо поддават,да ми даде по слаб оксидант,тя пак НЕ,това май се дава...май..и чете в една тетрадка Rolling Eyes
По принцип този номер се дава то4но с 12%окислител,но....аз ли4но винаги питам каква е косата на клиентката преди да го дам.В твоя слу4ай бих те посъветвала да се върнеш в магазина и ако не двете то поне едното от плик4етата да ти сменят с по-слабия вариант.Предполагам 4е няма да имат нищо против!Но по принцип то4но с този окислител си се дава тази боя,въпреки 4е моми4ето не е било много наясно все пак е уцелило!
Виж целия пост
# 5
Zdravei, az sum frizjorka i iskam da ti kaja 4e na4inanieto ti e dosta riskovano  Confused Neznam dali ve4e ne e kusno, no trqbva da se vzemat predvid dosta raboti pri rabota sus silno izsvetlqvashti boi, osobenno Rilken.
Виж целия пост
# 6
Абсолютно съм съгласна, наистина е рисковано, защото силните окислители трябва да се държат точно определено време на косата(според това колко тъмна е косата) ако държиш повече може да започне да се чупи от корен, по-добре отиди в салон с боята , която си купила.
Виж целия пост
# 7
aniani_7, каквото са ти дали в магазина- това слагай, щом производителя дава толкова милилитри окислител, значи толкова!
dilandii,а би ли ми казала 12% окислител дали не е много силен,за номер-1002-рус,казах и,че косата ми е тънка и корените ми много бързо поддават,да ми даде по слаб оксидант,тя пак НЕ,това май се дава...май..и чете в една тетрадка Rolling Eyes
По принцип този номер се дава то4но с 12%окислител,но....аз ли4но винаги питам каква е косата на клиентката преди да го дам.В твоя слу4ай бих те посъветвала да се върнеш в магазина и ако не двете то поне едното от плик4етата да ти сменят с по-слабия вариант.Предполагам 4е няма да имат нищо против!Но по принцип то4но с този окислител си се дава тази боя,въпреки 4е моми4ето не е било много наясно все пак е уцелило!
Естествено, че ще ти дадат 12% окислител щом ще се боядисваш със суперизветляваща боя ooooh! Друг е въпросът, че с въпросната боя е пррепоръчително да се третира само корена, а с друга- дължините.
Колористиката е цяла наука, за това си има хора, които се занимават с това, бъркате си в къщи каквото си намислите и после "помощ" Naughty
Виж целия пост
# 8
Ами бъркаме си вкъщи, щото се надяваме да има инструкция за нормални хора, а не за конструктори на космически кораби...  А пък после като се окепазим - естествено, че ще викаме за  помощ  tantrum
Виж целия пост
# 9
Извинявам се,че цяла тема за един въпрос отварям,но не намерих никъде отговор на въпроса ми:(
Купих си днес боя за коса Rilken Cinemax и момичето в магазина ми дава 4 окислителя по 25 мл.,питам я защо толкова много,преди май по 50 мл. си слагах,тя ми отговаря,че за професионалните толкова били  Rolling Eyes

Та,ще се боядисвам сега и не знам толкова ли окислител трябва?Момичето в магазина "Зара" се позачуди на въпроса ми,личеше си,че е нова,но каза,не,толкова се слага
Ами аз преди две седмици пак от Зара си купих на Капитан Раичо...и на мен ми даде повече окислител но на Лонда....
Няма страшно  Wink
Виж целия пост
# 10
Олееее......................отивам на изпит по География на Туризма.....стискаите ми палци...станала съм в 6 за да преговоря............ Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия