Момичета моля ви помогнете!

  • 844
  • 9
В нашия квартал вилнее някакъв вирус с температура,повръщане и разтройсто. Естествено че го хванахме и аз и мъжа ми и детето.Сега пиеме разни неща ама нещо много бавно действат ,вече 3 дена #Crazy
Виж целия пост
# 1
Доктори имате ли във вашия квартал?
Виж целия пост
# 2
Има разбира се Grinning ама каквото ми казаха нищо не помогна.Затова започнах да звъня на приятелки които го преживяха та те ми дадоха някои полезни съвети с които спрях повръщането на детето ама разтройстройството доста бавно минава.Затова исках да ви питам дали знаете някое по бързо действащо лекарство.  bouquet
Виж целия пост
# 3
АМи при разстройство - основно диетка.
Не знам колко ти е голямо детето, но минавате на варени картофи и ориз, чай от шипка и така.
А при моята Радослава против разстройство много добре действа малко кора от нар, ако има откъде да намериш, съвсем малко парченце/ около 1ст./ варя го заедно с шипките и така пие чая.
Виж целия пост
# 4
Нямам нар ,но се сетих сега че имам изсушени дренки ,та с тях мога да опитам Thinking
Виж целия пост
# 5
Пробвай прахчетата Хидрасек - аз го давах с лъжичка (1/2 от 30мг за дете 13кг) сухо и после малко водичка да преглътне. Варен морков, препечени филийки и шипков чай.
Виж целия пост
# 6
Благодаря за идеите и предложенията.Имам един тефтер в който си записах и за нара и за Хидрасек та друг път да съм по подготвена по този проблем защото досега не ни беше хващало никога такова нещо и си нямах на идея колко е коварно и продължително.
Виж целия пост
# 7
Освен това, което вече са ти писали, аз при такива случаи заменям водата с чай от джоджан. При нас има много добър ефект.
Виж целия пост
# 8
за повръщането вземи свещички вомакур от една спира,а за разтройството пробва ли ентерол
Виж целия пост
# 9
В нашия квартал вилнее някакъв вирус с температура,повръщане и разтройсто. Естествено че го хванахме и аз и мъжа ми и детето.Сега пиеме разни неща ама нещо много бавно действат ,вече 3 дена #Crazy

 Ето още информация:

Жизнената Сила – План за действие

Как се лекува Грип с Хомеопатия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия