обидно,грозно,долнопробно....

  • 6 288
  • 120
Не можах да се въздържа да не споделя с вас това... Confused
Чудех се дали е редно,но мисля,че ще ми олекне и вашето мнение ще ми помогне да не се чувствам така гадно. Sad
Ето за какво иде реч.С законния ми съпруг сме разделени от 6 месеца.По един или друг случай се налага да се виждаме,най-вече заради детето.И двамата си имаме личен живот и знаем(или се досещаме)кой къде и каква прави.Неговото изискване-желание е,детето да няма контакт с човека,с който съм в момента,и аз да не разговарям по тел с него в присъствието му.Спазвам го изцяло.
Онази вечер празнувахме най-прекрасния повод за едно семейство(моето!)-раждането на племенницата ми.Съпругът и техните също бяха поканени,и той мина да го почерпим.До тук-всичко добре.Пийнахме,веселихме се,държахме се нормално пред всиките ни познати-и това -добре.Купона беше в заведението на майка ми.Нормално и естествено е на всички алкохола да доЙде в повече.Към 2,30 аз реших да се прибирам да спя.Прибирайки се,нещо ме накара да се обърна назад и какво виждам....ВСЕ ОЩЕ ЗАКОННИЯ МИ СЪПРУГ се гушка и целува,и да не казвам още какво прави със сервитьорката ни пред входа на самото заведение.Не се сдържах и казах "Лека нощ".В последствие разбрах,че са правили същото още вътре пред всичките ни семейни приятели,и в мое присъствие.
Побеснях,и още не мога да се побера в кожата си....и НЕ Е от ревност,а от обида ConfusedОтгоре на всичко кумата ни беше свидетел на случката и е казала на майка ми,че било голяма работа,ми понапили са се и кво толкова е станало #Crazy-втора обида!
Чудя се нормално ли е още да съм извън себе си от нерви или не,не искам да ги виждам и тримата.
Вие на мое място как бихте се чувствали и реагирали. newsm78 Confused
Сори за дългия пост,но трябваше да обясня цялата ситуация......
Виж целия пост
# 1
Мисля, че ревнуваш.
Аз на твое място бих се почувствала по подобен начин, само ако имам чувства към все още настоящия си съпруг.
Ако не - не бих го оставяла да се разпорежда с моите действия и да търпя забрани от сорта на посочените от теб.
Виж целия пост
# 2
Ситуацията ти е повече от сложна, казвам аз. Нормално е да си обидена, и то не непременно от ревност. Аз също бих се връцнала и ще си замина, но преди това не бих се сдържала да не изпл'я мъничко отровица....а аз го умея, вярвай ми. Twisted Evil И то точно в някоя рана, дето най ще го заболи. Нали е ясно, че след като си се будил години наред до даден мъж, му знаеш не само позитивите, но и всичко, което по никакъв начин той не би искал да изплува пред други хорая наяве.
И не, не съм съгласна с кумата ти. Бих намерила начин след време, когато се поуталожат страстите, да и дам да го разбере. Но не по драстичен начин. Stop
Виж целия пост
# 3
Почвам, пиша, трия, пак пиша... ooooh! ooooh! ooooh!
Истината е, че си абсолютно права да се вбесиш, да се обидиш,...
Като му е толкова трудно сам да спазва собствените си правила, защо го изисква от тебе?!?!?! #Crazy
И то в присъствие на най-близките ти!!! Shocked Shocked Shocked
Ти си знаеш, как да решиш проблема, не се съмнявам!
Виж целия пост
# 4
Мисля, че ревнуваш.
Аз на твое място бих се почувствала по подобен начин, само ако имам чувства към все още настоящия си съпруг.
Ако не - не бих го оставяла да се разпорежда с моите действия и да търпя забрани от сорта на посочените от теб.

Не е ревност,ако беше по друго време,някъде си ....хич не ми пука.Но точно на ТОЗИ ден,на НАШИЯ празник,в НАШЕТО заведение,пред НАШИТЕ семейни приятели(основно на родителите и зет ми),пред РОДИТЕЛИТЕ МИ....за каква ревност говорим.А иначе да ми поставя условия и изисквания има право...раздялата ни е по моя вина-не съм вода ненапита и не го крия.
Виж целия пост
# 5
Мисля, че ревнуваш.
Аз на твое място бих се почувствала по подобен начин, само ако имам чувства към все още настоящия си съпруг.
Ако не - не бих го оставяла да се разпорежда с моите действия и да търпя забрани от сорта на посочените от теб.

Не е ревност,ако беше по друго време,някъде си ....хич не ми пука.Но точно на ТОЗИ ден,на НАШИЯ празник,в НАШЕТО заведение,пред НАШИТЕ семейни приятели(основно на родителите и зет ми),пред РОДИТЕЛИТЕ МИ....за каква ревност говорим.А иначе да ми поставя условия и изисквания има право...раздялата ни е по моя вина-не съм вода ненапита и не го крия.
Хич не се коси!!!
Или и той не е "света вода ненапита"!!!!!
Или е много наранен и иска да ти го върне!?!?!
Разбери коя е причината!
От това зависи как да постъпиш, нали?!?!
Виж целия пост
# 6
Първото няма да го коментирам, ама не се връзвай на кумата си, какво очакваш да каже? Ако беше казала тоя непрокопсаник, бла-бла, само ще нагази в калта, а така ви дава шанс да забравите и продължите нататък, всеки, който не е поставен под запрещение, пълнолетен и пр, си отговаря за постъпките. Вдигни очи и се пробвай да свикваш да гледаш напред, за теб ще е по-добре  Peace, а човек трябва да бъде и егоист.
Виж целия пост
# 7
Точно заради такива изпълнения си мисля, че до развода всеки трябва да си държи гащите вързани.
Гадно е, защото е все още твой съпруг и държанието по такъв начин пред общи познати обижда. Като че ли не е видял женско!
А пък ти най- вече заради детето се ограничавай докато не мине законовата формалност.
Мисля, че е искал да те издразни, ама това сама си го знаеш.
Виж целия пост
# 8
Мисля, че ревнуваш.
Аз на твое място бих се почувствала по подобен начин, само ако имам чувства към все още настоящия си съпруг.
Ако не - не бих го оставяла да се разпорежда с моите действия и да търпя забрани от сорта на посочените от теб.

Не е ревност,ако беше по друго време,някъде си ....хич не ми пука.Но точно на ТОЗИ ден,на НАШИЯ празник,в НАШЕТО заведение,пред НАШИТЕ семейни приятели(основно на родителите и зет ми),пред РОДИТЕЛИТЕ МИ....за каква ревност говорим.А иначе да ми поставя условия и изисквания има право...раздялата ни е по моя вина-не съм вода ненапита и не го крия.

Че какво като е по твоя вина. Няма безгрешни хора.
Ама как така ще ти поставя условия, а той ще си прави каквото иска?
И що за кума е това?
И как си позволява подобно поведение пред твоите родители?
Не бих го поканила никога вече.

Виж целия пост
# 9
Първото, което ми хрумва е защо ли сте се развели като очевидно и двамата имате чувства един към друг?
Виж целия пост
# 10
Първото няма да го коментирам, ама не се връзвай на кумата си, какво очакваш да каже? Ако беше казала тоя непрокопсаник, бла-бла, само ще нагази в калта, а така ви дава шанс да забравите и продължите нататък, всеки, който не е поставен под запрещение, пълнолетен и пр, си отговаря за постъпките. Вдигни очи и се пробвай да свикваш да гледаш напред, за теб ще е по-добре  Peace, а човек трябва да бъде и егоист.

Да тя се прави,че не взима страна,но все пак по този начин да оправдава постъпката му...не е ли именно заемане на страна. newsm78 Не мога да се съглася,че това е функцията на кумовете. Rolling Eyes

Първото, което ми хрумва е защо ли сте се развели като очевидно и двамата имате чувства един към друг?

Не сме официално разведени още.Казах го-по моя вина,и си понасям последствията,не се оправдавам,което мисля е достойно поведение от моя страна.
За неговите чувства-не знам и не ми пука,аз съм обидена от грозната и долнопробна постъпка.
Виж целия пост
# 11
Той се е изложил, не се ядосвай.
Виж целия пост
# 12
И аз бих реагирала като теб, ladyleopard ! Crossing Arms
Даже още по-остро!  #2gunfire
Но и не бих търпяла някой, пък бил той и бащата на детето ми,  да ми налага какво да правя, с кого да контактувам, как да се държа, от сорта
детето да няма контакт с човека, с който съм в момента и аз да не разговарям по тел с него в присъствието му.
Shocked #Crazy
Никой, ама никой, няма право да нарушава личното ми пространство, независимо кой е той.  Naughty #2gunfire
Никой няма право да ми налага някакви правила за начина ми на живот, освен вече написаните в обществото. #Cussing out
А мъжът ти като е такъв моралист защо се целува пред всички със сервитьорката? Значи тя е тази, неговата, която, според правилата му, не трябва да има контакт с детето ти (а тя е имала!) #2gunfire ?
Аз бих му задала точно така въпроса! newsm78
Виж целия пост
# 13
Туй, че са пили, че сте пили всичките, не ги оправдава. Щото може да ти каже днес по някое време, да речем, че щото бил пил. Глупости. Щом сте имали уговорка, да я спазва и той. Аз лично, ако съм сигурна в чувствата си към този, с когото съм в момента, дори бих почувствала облекчение, но пак би ме поядосало станалото, защото ме е злепоставил съпругът пред хората. Макар да не ми пука какво ще разправят всичките тия хора, па било и роднини. Единственото, което би имало значение за мен в тази ситуация, сме ние с настоящия. Ако там всичко е добре и се чувствам щастлива, бих игнорорала това и дори повече, биха ми пораснали крила. Никога няма да тръгна "да си връщам", да речем. Грозно и обидно, че даже смешно, си го е направил той. А ти си тази, която ще позволи да й е обидно е да се чувства унизена. Когато го надраснеш това чувство, ще разбереш, че си станала освободена от миналото и ще започнеш да се наслаждаваш на това, което имаш. Желая ти от сърце много сила!
Виж целия пост
# 14
Да тя се прави,че не взима страна,но все пак по този начин да оправдава постъпката му...не е ли именно заемане на страна. newsm78 Не мога да се съглася,че това е функцията на кумовете. Rolling Eyes

Няма такова нещо като невзимане на страна.
Когато ти грешиш - критикува теб. Когато той греши - критикува него. Ако все пак е обективна.
Ако са намесени приятелски взаимоотношения нещата стоят иначе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия