"Черната фантазия"

  • 4 700
  • 111

Анкета

Имали ли сте я някога?

Опции:

Тъй... Четох скоро "4 блондинки" от К. Бушнел, книжка средна, непретенциозна и изобщо - нищо особено. В нея обаче срещнах нещо  интересно.

Пише авторката, че много от жените имат фантазия в бяло - как са в бяла булчинска рокля, как се женят... (тази не ме е сполетявала мен, примерно)

А след брака почти всяка жена имала т.нар. "Черна фантазия" - как, облечена в черно, ходи след ковчега на половинката. Има си живота както преди, още е млада, децата, домът - само че е свободна. И много малко жени били склонни да си признаят, че ги е спохождала такава мисъл  Grinning

Това е златният ви шанс в аноннимка да кажете - имали ли сте такива мисли?
Аз, като една видна и безстрашна коза, си признавам, че да. Мислила съм си как бих живяла, какво бих правила...


п.с. не става дума за черни мисли за децата ни и прочее неприятни истории.
Виж целия пост
# 1
Аз съвсем неанонимно си казвам - да, имала съм. ЧОвек за всичко трябва да е подготвен.

Забравих да гласувам Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Каква анонимка бе, Бу!
Мислила съм как бих живяла сама, но чак ковчези - не (пази боже!)
Скоро ми се очертава да поседя 3 месеца сама, тъкмо навреме, струва ми се  Grinning
Виж целия пост
# 3
Не, не са ме спохождали нито черната нито бялата.
Виж целия пост
# 4
Да .  Като всеки здравомислещ човек . Мислела съм си какво би станало , ако...и фантазията ми е голяма . Мислела съм и аз , ако умра , какво ще прави той . Мисля , че и в двата варианта ще ми е много скучно .
Виж целия пост
# 5
Каква анонимка бе, Бу!
Мислила съм как бих живяла сама, но чак ковчези - не (пази боже!)
Скоро ми се очертава да поседя 3 месеца сама, тъкмо навреме, струва ми се  Grinning

май нещо всички ни е прихванало. Справка - темата за 30тте. Макар, че на теб може да ти се налага. Да не би моряците да са голямата ти любов? Или един моряк?
Виж целия пост
# 6
Не съм. Имала съм други "черни фантазии", но не и за половинката
Виж целия пост
# 7
Представяла съм си, да. Полезно е да се чувстваш подготвен за всичко.Малко офф от темата, но близките ми знаят точно какъв ковчег искам за себе си и са обещали.
Виж целия пост
# 8
Ще бъде интересно проучване!  Grinning
Споделете и причините за въображаемата смърт, моля!
1*  гъби
2* удар/ слънчев; токов; челен;
3* свободно-избираема
Виж целия пост
# 9
Мислила съм как бих живяла сама, но чак ковчези - не (пази боже!)
Е, ковчезите са образни. Все пак признай, че тази фантазия е по-облекчен вариант от една бракоразводна процедура, примерно Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Аз не искам ковчег ...не знам той дали иска , трябва да питам ...по-скоро си представям да разпръсквам прах над океана... Flutter
Ще бъде интересно проучване!  Grinning
Споделете и причините за въображаемата смърт, моля!
1*  гъби
2* удар/ слънчев; токов; челен;
3* свободно-избираема
Избирам гъби - той е вегетарианец и му пасва .
Виж целия пост
# 11
не, но ужасно ме е страх от това, че някога ще умра. а светът ще продължи да съществува. дано има прераждане...
Виж целия пост
# 12
Ъ.......... Е такава фантазия не ми е минавала през главата......  newsm78 Нито пък бялата newsm78  
Обикновенно фантазиите ми са в по- друга посока.
А относно причините- свободно избираема  Joy
Виж целия пост
# 13
Хубаво е да има периоди на физическа дистанция, само да можех да се пръждосам и от тоя Бургас.
Виж целия пост
# 14
Ужасна тема, разстроих се, защото ме накара да се замисля на тази тема, а не бях. И не искам. Отивам си от тук Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия