Пречи ли Гино-Певарилът на забременяването

  • 795
  • 4
Здравейте, налага ми се по лекарско предписание да ползвам Гино-Певарил. Увериха ме, че няма да навреди по пикакъв начин, ако случайно съм забременяла. Правим опити за бебе и  въпросът ми е дали по някакъв начин може да възпрепятства забременяването - да нарушава средата, да убива сперматозоиди или нещо такова?
Виж целия пост
# 1
На мен ми го бяха изписали по време на бременността, така че е безобиден. Но не мога да ти кажа дали променя средата по някакъв начин Rolling Eyes Най-добре попитай лекаря си Peace Всъщност, след като лекуваш гъбички, не трябва ли да ползвате презерватив Thinking
Виж целия пост
# 2
Всъщност, след като лекуваш гъбички, не трябва ли да ползвате презерватив Thinking

По този въпрос не съм сигурна, но знам, че някои вагинални препарати срещу гъбички повреждат здравината на латекса и правят така, че спермита да проникнат във вагината. Wink
Виж целия пост
# 3
Моят гинеколог настояваше, че противогъбични препарати /дори локални/ се ползват преди овулация.
А и освен това по време на лечение на гъбички, въздържанието от сексуални контакти е препоръчително. Защото така допълнително се дразни лигавицата и се затруднява лечението.
Виж целия пост
# 4
аз го ползвах.2 месеца през вечер по 1 глобула.като свърших лечението веднага забременях.
доктора твърдеше че не пречели на бебеправеното,но било по-малко вероятно да настъпи
бременност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия