въпросче за сополките

  • 596
  • 1
Здравейте д-р Слънчева много уважавам вашите компетентни отговори относно лечението на дечицата ни.Затова реших да се допитам до вас относно лечението на моето дете.Дъщеричката ми е на 4месеца и има ужасна хрема запушва се нослето икъркори много на вътре.Когато кихне излизат секрети и аз с помощтта на клечки за уши почиствам отвътре  колкото може. Какво лечение бихте ми препоръчали?Същевременно с това когато се изходи по голяма нужда има и слуз. Какво лечение бихте ми препоръчали? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Здравейте! Децата  не могат да издухват секретите си и се задържат в нослето. Най- добре е ако те са бели на цвят да слагате 3-5 пъти физиологичен разтвор в нослето и така ще спмогнете тези секрети, които нормално ги има в носо да не се сгъстяват. Ако обаче са жълто оцветени е добре да се вземе секрет и ако има патологични бактерии ще се наложи по- сериозно лечение със специални капки в зависимост от причинителя.
слуз в изпражненията ива при колики, каквито макар и рядко все още ги имат децата в тази възраст.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия