Какви слънчеви очила за дете под 2 год?

  • 841
  • 13
Предстои да купя на мойта светлоочка слънчеви очилца, но се чудя какви? Незнам защо се бях заблудила, че има и на Авент, но май бъркам. Дайте акъл, моля:-))

Госпожицата е на година и 9м.
Виж целия пост
# 1
             




 Такива,ако има кой да ти ги купи и изпрати. Peace
Виж целия пост
# 2
Я кажи, кажи повече. Какви са от къде да поръчам имам близки в чужбинско
Виж целия пост
# 3
чико Peace
Виж целия пост
# 4
 Английски са,създадени са специално за малки деца.Аз си ги поръчах от ebay. Peace
Виж целия пост
# 5
Фанта, мерси, но май ще да е Полароид... ще почакам за още мнения. Детето е с много коса и с тия ластици просто ще е лудница:-((
Виж целия пост
# 6
Аз съм купувала само Чико до сега - два чифта. Хубави са, с филтри и всичко както трябва, красиви, сравнително здрави.
Виж целия пост
# 7
Имаме едни очила на роденщок, ама моя дечко не ги търпи нито за миг.
Виж целия пост
# 8
Заложихме на Полароид , но Рая отказва да ги носи  Rolling Eyes!
Виж целия пост
# 9
къде мога да намеря Чико? поне в наш`то село не са и чували! аз купувах няколко пъти очила на Дисни - сладки са, но не съм убедена в качеството им. Thinking
Виж целия пост
# 10
Тренди, можеш от ДаНет да си поръчаш. Иначе не се сещам от къде можеш да вземеш. Може би някой Хит в близост, но това е само моя идея, незнам дали изобщо продават такива работи в Хит.
Виж целия пост
# 11
Полароид бих взела аз. Peace
Виж целия пост
# 12
Тренди, можеш от ДаНет да си поръчаш. Иначе не се сещам от къде можеш да вземеш. Може би някой Хит в близост, но това е само моя идея, незнам дали изобщо продават такива работи в Хит.
не знаех, че в ДаНет има, веднага ще потърся!
а сещате ли се за други сайтове от които мога да поръчам хубави очила - Полароид напр.
Виж целия пост
# 13
Вече втора година купувам за малкия слънчеви очила "Batman" - 20 лв. Има ги в една оптика на Пиротска и Екз. Йосиф. Много съм доволна и са с 100%UV. Но ти препоръчвам и детски на Полароид, които са с меки дръжки и не се чупят. Там цената естествено е по-висока. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия