До кога стерилизирахте шишетата?

  • 6 798
  • 55
Здравейте майчета, до кога стерилизирахте шишетата на вашите бебоци? Аз все още стерилизирам и днес се замислих до кога!
Виж целия пост
# 1
Ами така като гледам май ти е време да спираш вече. Wink
С това бутане навсякъде и лапане на ръце #Crazy
Виж целия пост
# 2
Никога не съм започвала  Grinning
Топла вода и сапун е било винаги достатъчно  Hug
След раждането НЯМА стерилна среда. Не виждам смисъл в безуспешните опити да се поддържа такава  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
От самото начало ги изварявам само 1-2 на седмица.
Виж целия пост
# 4
Аз ги стерилизирах до 6тия месец, после само веро и вода. От време на време се случва и сега да ги пусна в МВто.  Peace
Виж целия пост
# 5
Стерилизирах до петия месец. След това само с топла вода и препарат за съдове  Peace
Виж целия пост
# 6
Стерилизирах до петия месец. След това само с топла вода и препарат за съдове  Peace
и аз така
Виж целия пост
# 7
До 1г. и 1м.
Мислех до 1 г., но понеже я навърши през август, когато беше доста топло, продължих още 1 месец.

Блонди и аз не я гледам в стерилна среда, но млякото е по-особен случай.
Виж целия пост
# 8
До края на 6я месец.
Виж целия пост
# 9
Стерилизирах отначало, на 10-ина дни максимум. После разредих. До към 2,5-3м. някъде изварявах,  после вода и веро. Изнежват се бебетата.
Виж целия пост
# 10
До втория месец.
Виж целия пост
# 11
предния път до третия месец ги варях. сега до третия месец ще ги попарвам с гореща вода и после само топла вода и сапун.
Виж целия пост
# 12
Продължавам да ги стерилизирам до кога не съм решила още,може би есента ще спра.
Виж целия пост
# 13
  Все още стерилизирам/но имам стерилизатор и ми е много удобно,бързо и лесно Wink, след като пролази обаче и започне да пипа навсякъде,може и да спра Thinking
Виж целия пост
# 14
До 9 -ия месец.Не виждам смисъл от стерилизация,след като слага всичко в устата си.Сега просто ги измивам хубаво с веро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия