Пишете ли си романтични смс-и със половинката?

  • 7 449
  • 57
Имам си една приятелка,която по цял ден щрака смс-и на гаджето,понякога ми чете по някое което е по така романтично...и много и се радвам,очите и греят от щастие.Та искам да попитам как е при Вас:)Ние на младини(като гаджета)и ние бяхме така,ама сегаа...сега е друго.Аз ако му пиша нещо по романтично от това какво искам да напазарува,ще помисли че имам температура Joy
Виж целия пост
# 1
Никога не сме го правили. Не обичам да пиша съобщения. Вярвам в думите така да се каже. Пък и нещо ми куца романтиката. Абе шантава работа. Но обичам те винаги очи в очи или по скайпа  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Не.
Виж целия пост
# 3
седя сега и си мисля какво по-романтично да му напиша,за да видя как ще реагира,но не се сещам нищо по така Simple Smileсмятам обаче като се прибере да го питам как би реагирал на подобно нещо сега от мен newsm78
Виж целия пост
# 4
не!
Виж целия пост
# 5
Ами пишехме си доскоро...Но вече се чуваме по няколко пъти не ден и  си говорим за малчо най-вече,те много си липсват с баща си,ужасно са привързани един към друг.
Иначе ми липсват тези времена,определено.А като се сетя само като бяхме гаджета пък какво беше... Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Ами пишехме си, и то доста. Но откакто минахме на безплатни разговори между нас двамата, вече не си пишем. За сметка на това водим невероятно дълги разговори  Blush
Виж целия пост
# 7
Пиша предимно аз, най често когато е на път и го няма по 6-7 м.
Виж целия пост
# 8
Хмм .....   newsm78 ..... не ме провокира в момента, мотаейки се около мен през повечето време  Sunglasses
Виж ако бяхме разделени през повечето време, може би щях Peace
Виж целия пост
# 9
не,мързи ме да пиша.
Виж целия пост
# 10
Да!
Виж целия пост
# 11
В началото и ние си пишхеме страхотно романтични sms-и. Просто се разтапях като получа такъв. Но сега говорим безплатно помежду си и sms-и не сме си писали скоро. Предпочитам да му се обадя и да чуя гласа му, отколкото да му пиша.
Виж целия пост
# 12
Да, почти всеки ден.
Супер е да знаеш,че в този момент някой мисли за теб.
Виж целия пост
# 13
Да, пише ми и аз му пиша. Става ми много хубаво  Blush
Виж целия пост
# 14
Аз постояно му пиша  Hug,но той само се обажда  Sadявно го мързи да пише Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия