Черен списък на съседите

  • 7 557
  • 111
Тук е мястото да се оплачем публично!
Виж целия пост
# 1
Нямам много съседи . Затова не се оплаквам  bowuu
Единствено един дето не си плаща тока на стълбището, ама туй да ми е проблема   Wink
Виж целия пост
# 2
Живея в къща.Всички наоколо се познаваме.Който и когато да мине покрай оградата все наднича вътре, и "Ооо какво правиш"и други подобни реплики, казвайки ги само и само да любопитстват..Три пъти да мине през деня,три пъти наднича.
Виж целия пост
# 3
Koмшиите от долния етаж викнали полиция, след като видели, че майсторите, които ни правеха ремон отрязали малко от скапаната им лоза, която беше допъплила и до нашия балкон.
И още съседски неволи, но от предишното ми местоживеене. Викат ме един ден на разпит в полицията с призовка, понеже някои от съседите ми подал жалба, че съм запалила копчетата на асансьора, а у нас се събирали наркомани и всяка сутрин от площадката събирали празни бутилки от водка. Пък по-кротка от мен няма - аз дори алкохол не близвам, в цялата работа естествено няма грам истина. Ама има всякакви откачалки, особено пенсионери. Като бях тогава в районното полицаите ми разказаха, как някаква баба искала да подаде жалба, че трамвая, който минава от 30 години на 50 метра от блока й, сега бил започнал много да й шуми...
Виж целия пост
# 4
Живея в къща.Всички наоколо се познаваме.Който и когато да мине покрай оградата все наднича вътре, и "Ооо какво правиш"и други подобни реплики, казвайки ги само и само да любопитстват..Три пъти да мине през деня,три пъти наднича.
и при мен е така Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5
Съседа от горният етаж.
Изглежда млад и симпатичен но купоните му завършват в 5 сутринта.
Започва се с леко засилена музика, минава се през гръмко техно, чалга и чувам всички крясъци и наздравици, токчета се разхождат по тавана на целият апартамент, после има фиеста със стари градски песни  Crazy и всички от компанията пеят, фасове на балкона.... и към 4 сутринта когато вече полудея от безсъние, се обаждам на полицията. Всичко замлъква за 10 минути, чувам как ме псуват, тропат норочно по целият апартамент, заминават си...
Ма другият ден ако се засечем в асансьора, задника не смее да си вдигне очите нагоре от срам.
Виж целия пост
# 6
Съседът от горния етаж. Около 60-годишен. Обича да "уважава" жена си някъде между три и пет през нощта. Всяка нощ. А леглото им скърца. Много! Той пъшка. Едно такова звучно и продължително. Често се чудя дали да се оплача... или да ида да му стисна ръката, все пак.  Crazy
Виж целия пост
# 7
Съседът от горния етаж. Около 60-годишен. Обича да "уважава" жена си някъде между три и пет през нощта. Всяка нощ. А леглото им скърца. Много! Той пъшка. Едно такова звучно и продължително. Често се чудя дали да се оплача... или да ида да му стисна ръката, все пак.  Crazy
Ние имаме подобен проблем, ама отдолу живеят две двойки, които много се обичат  по същото време. Скърцат ли скърцат. Аз естествено не ги чувам, ама мъжът ми полудява.
Реши да им отмъщава - затръшкал се на нашето легло. То поне нещо да беше правил.   #2gunfire Ама дълго и стабилно тръшкане на спалнята стана. Дано да не се разпадне.
Виж целия пост
# 8
Съседът от горния етаж. Около 60-годишен. Обича да "уважава" жена си някъде между три и пет през нощта. Всяка нощ. А леглото им скърца. Много! Той пъшка. Едно такова звучно и продължително. Често се чудя дали да се оплача... или да ида да му стисна ръката, все пак.  Crazy

И при мен е така. На горния етаж има едно момиче и всяка сутрин
( между 4 и 6 часа) я "уважават", а на нас ни се налага да станем в 6 вместо в 8 например, включително и детето. Правих забележка няколко пъти - никаква полза. За съжаление не мога да извикам полиция, защото полицаите надали ще дойдат ако им обясня за какво ги викам, а и дори и дойдат - докато се домъкнат "уважаването" ще е свършило и всичко ще е мирно и кротко.  Само мога да се надявам някой ден проклетото им скърцащо легло най-после да се счупи и да се наложи да го заменят с друго.
Виж целия пост
# 9
Съседката до нас. Е*аси чистницата. Пере си патеките и килимчетата и после ги провисва по парапета на  да съхнат и ти качвайки се по стълбите, ставаш целия мокър.  И това е всяка седмица по два пъти.  #Crazy Колко пъти и е правено забележка ама кой ти чува. Съседите през три етажа нагоре, постоянно си изхвърлят боклуците през прозореца. Ни сме без тераса и простора ни не е закрит. Постоянно намирам опаковки по дрехите, фасове и т.н  ooooh! .Оплаках се на сумати хора и временно спряха, сега от два дена пак гледам, че си изсипват боклуците и се налага да си покривам прането с найлон докато направим навес.
Виж целия пост
# 10
Съседът до нас. Устроил си е нещо като стаичка във входа точно пред нашата врата - сложил си е пейка, на бебето си проходилката и пепелник. И нон стоп пуши там с жена си. Понеже входните ни врати не са добре изолирани, целият цигарен дим влиза у нас и става така, сякаш аз съм пушила вкъщи. Дори в стаята на детето смърди от техните цигари. Няколко пъти им правихме забележка, но...нищо. Освен това си е изнесъл сума ти багаж във входа - стар матрак и дюшек, на детето стара кошара за игра и от цигарения дим матракът и дюшекът са се усмърдели и сега вони ужасно на нашата площадка Sad
Виж целия пост
# 11
Имахме съседка под нас, която беше с психически отклонения. Живееше заедно с дъщеря си, която беше още по-зле. По цял ден се биеха и крещяха. Освен това според тях имахме тайна радиостанция, мъж ми живееше с две жени, наливахме им вода в комина, банята им течеше. Налитала ми е на бой с един ръжен, когато минавам покрай тях, те бяха на 1 етаж до асансьора. По едно време ни бяха научили телефона и звъняха в 12 през нощта с абсурдни заплахи, има и още простотии, но не помня всичко.
Подадохме жалба в районното, писахме обяснения, ама... какво ли съм очаквала и аз тогава?! Квартирантите явно не са хора, а те бяха собственици. Та така, след година се изнесохме. После разбрах, че хазайката е продала апартамента...
Съседите на етажа ни бяха супер готини. И досега поддържаме връзка с тях. А онези същества продължават да тормозят живеещите в блока...
Не мога да разбера как няма власт, която да праща хората с отклонения където им е мястото. Обяснението на кварталния, с когото се познавах от преди беше, че за да ги освидетелстват трябва да има два фактора - социален(който беше очевадно на лице) и медицински. Само че никой не може да ги накара насила да идат на психиатър.  Confused
Виж целия пост
# 12
Съседите до нас ( вече на по 60 ) почват зверски бързо да оглушават явно....  Close
Понеже всяка сутрин в 7 слушам новини от телевизора им, а вечер до 3 часа слушам филмите с Арнолд и Сталоун, които гледат....  #Cussing out
На 2-рия етаж има един господин с ..месечно бебе, но всяка сутрин към 8 и 30 почва да дрънка с някъв бас  jedi
Добре че майка му спря да си хвърля боклука през терасата...  doh
Сега други го правят!  #2gunfire
Виж целия пост
# 13
Половината съседи в блока-махам се оттук,дане е скоро. Praynig
Виж целия пост
# 14
Съседът от горния етаж. Около 60-годишен. Обича да "уважава" жена си някъде между три и пет през нощта. Всяка нощ. А леглото им скърца. Много! Той пъшка. Едно такова звучно и продължително. Често се чудя дали да се оплача... или да ида да му стисна ръката, все пак.  Crazy
Ако имаше мами с малки деца в кооперацията ни, щях да помисля, че си ти. Разликата при нас е тази, че нашият първо крещи и възпитава жена си / и я побийва от време на време/ от около 9,30 до към 2,30 и тогава започва "уважението" и се уважават шумно и на почивки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия