Откъде във Варна да купя детски слънчеви очила?

  • 1 643
  • 12
Момичета, информирайте ме, моля, откъде във Варна да купя слънчеви очила на Влади - 2 г. и 4 мес. е?
На чико или други марки- Полароид или, каквото има, с УВ защита! Пишете и цени ориентировъчно! В Хиполенд дали има? newsm78 В сайта им не намерих Crossing Arms
Ако може и да ми обясните, че знам само централните магазини, а ще сме в Добрич още около месец и трябва задължително да му купя очила,че ме "изяде". В Добрич не намерих, ще ходим до Варна и ми се ще да му купя.
Благодаря ви Hug
Виж целия пост
# 1
Ами по нета поръчай,чико са 25-30 лева  Peace
Виж целия пост
# 2
Ами по нета поръчай,чико са 25-30 лева  Peace
Ще ми се младежът да ги пробва bowuu, че е голям кусурлия  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
аааа,ами няма идея тогава Hug
Виж целия пост
# 4
Аз купих на Дани много готини оила на Росиньол-от спортен магазин/за ски екипировка/.Пробвай и в такива магазини.Първите ни оила бяха Полароид,но бързо се счупиха.Погледни и по специализираните спортни магазини.Инае на Чико има модели за малки дечица.Не знам във Варна къде да намериш,обаче.
Виж целия пост
# 5
здравей,
в магазин Биберон имаше голям избор на очила, а също така и в Бебита. Детски очила имаше и в магазина на Полароид на ул. Шипка. Цените са от 20лв. нагоре.
Виж целия пост
# 6
И Биберон и Бебита са на центъра по бул."Княз Борис" тъй , че хем ще се разходите хем ще разгледате за очила  Peace До детския Бенетон има един магазин за бижутерия и детски стоки там също има голям избор очила на Дисни  Hug
Виж целия пост
# 7
Аз миналата година купих очила от Бонжур (до хотел Мусала в пресечка на Княз Борис). Очилата са на Дисни и бяха с близо 10 лв по-евтини отколкото в Бебита (струваха около 12-14 лв). Може би имат и тази година
Виж целия пост
# 8
В Хиполенд има- на Дисни.
Виж целия пост
# 9
Много благодаря на варненските (а и на софийските) мами за отзивчивостта Hug
Знам си аз къде да питам  Wink
Ще се развозим до Варна тия дни с тайфата Joy
Виж целия пост
# 10
Очила за нас и за детето само от оптика   Grinning!
Виж целия пост
# 11
Аз купих от Бебита миналото лято.
Виж целия пост
# 12
И аз обикалях много из оптиките и и харесах само едни очила в Леонардо.Досвидяха ми се 90 лв,защото бях сигурна че нещо ще им се случи.За това и взех такива  19 лв. от Бебита.Собственичката ме увери че са със защита,и наистина така излезе само дето  нямат поляризация.не съм сигурна дали е нужно на детските очилца
Има няма месец от както съм ги купила и вече нямат едно стъкло.... Cryзагубихме болтчето...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия