До кога преварявахте водата?

  • 2 057
  • 44
От известно време мешам преварената вода с розовия девин, а от няколко дни хич не преварявам.

Дедиту се чувства добре, дали може да му навреди по някакъв начин непреварената вода?

Далеч съм от мисълта да давам от чешмата още....

Благодаря Hug
Виж целия пост
# 1
А колко е голямо детето?
По принцип е хубаво да се редува така че отвреме на време можеда даваш преварена после няколко дни от изворната.
Виж целия пост
# 2
До 5 месец само преварена.
До скоро редувах с Девин.
Сега само Девин.
Виж целия пост
# 3
ами ние сме на година и 3м и аз пот незнание вси още си преварявам, ама новата лична лекарка ми каза че е крайно време да спра и да мина на изворна вода с розовия етикет
Виж целия пост
# 4
 Аз все още преварявам Thinking
Виж целия пост
# 5
Преварявах до 9-ия месец и след това минах на Девин-розов етикет.
Виж целия пост
# 6
Около годинката спрях!
Виж целия пост
# 7
ако даваш чешмяна, се преварява до като даваш АМ. ако не искаш да преваряваш - давай розов девин.
Виж целия пост
# 8
Доста отдавна сме само на Девин розов етикет  Peace
Виж целия пост
# 9
На 6 навършени месеца спрях да преварявам и от тогава давам само непреварена изворна вода на Девин.  Peace
Виж целия пост
# 10
Аз давам розов Девин, но я стоплям до завиране и смятам цяло лято, после не знам.
Виж целия пост
# 11
Аз давам розов Девин, но я стоплям до завиране и смятам цяло лято, после не знам.

не я завирай....
Виж целия пост
# 12
Ами винаги съм давала розов Девин и само съм кипвала, без да преварявам
Вече я давам директно Peace
Виж целия пост
# 13
Благодаря мами   bouquet

Много сте мили  Heart Eyes

Преди време таткото донесе от другата вода за кърмачета...Торн спринг, но нея я преварих и се втрещих - остана една бяла черта по тенджерата и нещо като утайка... и не я давам вече. Какво може да е било? Shocked newsm78

С Девин не съм имала такъв случай.
 Peace
Виж целия пост
# 14
Преварявах до годинката, след това изворна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия