Спаначена диета на д-р Дуде за три дни!

  • 3 160
  • 42
В дневното ви меню се съдържат само по 800 ккал. Така за 3 дни ще изразходва- те доста от натрупаните излишни мазнини в тялото си. Но в никакъв случай не тряб- ва да продължавате глада от три дни, защото организмът ви ще се изтощи и има опасност да се разболеете.
kУПЕТЕ СИ СПАНАК И ГО ОСТАВЕТА ДА СЪХНЕ НА ТЕРАСАТА!
После го изхвърлете,щото това е спаначена диета
Целта през тези 3 дена е да не употребявате спанак!

1-И ДЕН
Закуска : 250 г краставици, 1 варено яйце и филийка пълнозърнест хляб; кафе или чай без мляко и захар.
Обяд : Салата от 1 зелена и 1 червена чушка, 1 домат, 50 г варена царевица, малка главичка лук, няколко листа магданоз. Подправете я с лимонов сок, сол и черен пипер. Прибавете към порцията и едно варено яйце. Вечеря : Сварете един малък пилешки кренвирш и го гарнирайте с 250 г караставица, 1 домат, копър и лук. Посолете и полейте с лимонов сок и 1 с.л. соев сос. Филийка пълнозърнест хляб.

2-И ДЕН
Закуска : Върху две тънки филийки ръжен хляб намажете на тънко маргарин и поставете резенчета домати (200 г). Поръсете отгоре 1 с.л. извара.
Обяд : 250 г пъпеш нарежете на резенчета. Прибавете 30 г шунка, нарязана на тънко.
Вечеря : Задушете 100 г свинско филе с малко вода, щипка сол, черен пипер и лимонов сок. Извадете месото и го нарежете на резенчета. В останалия сос задушете 1 зелена и 1 червена чушка и подправете с клонче босилек.

3-И ДЕН
Закуска : 300 г плодове според сезона (без банани и сини сливи ) залейте с половин чаена чаша прецедено кисело мляко.
Обяд : Една зелена салатка накъсайте на едри парчета. Прибавете 1 домат и половин чушка, нарязани наедро и задушени в малко подсолена вода. Сложете в салатата и 50 г задушено или печено месо.
Вечеря : Задушете за 15 мин.в малко вода и 1 с.л. олио 100 г печурки. Направете ги на салата с 50 г варена царевица, 1 чушка, малка главичка лук, 150 г краставици и 100 г настъргана бяла ряпа. Подправете я с лимонов сок, черен пипер и магданоз. smile3508

Виж целия пост
# 1
  Звучи много здравословно. Само дето не обичам спанак и ряпа.   Rolling Eyes  Можеш ли да предложиш нещичко и за нас, по-месоядните, освен НВД де.  Rolling Eyes  Flutter
Виж целия пост
# 2
 Hug HugХей Поци какви са тия страхотни специалитети?
Между другото много здравословно и като гледам  newsm78 разнообразно меню Naughty
аз не се съмнявам в теб ти се полезни съвети даваш! bowuu
Аз още се мъча с мойте килограми днес испитвах неописуем глад сутринта та хапнах пица.на обяд бялото месо от пилето със къопало и сиренце hahahaа за вечеря халва(не съм я кусвала от години) абе незнам защо но от известно време изпитвам вълчи глад и не знам как да го преодолея иначе ако не пийвах Липозана да съм си върнала старите килограми а така си стоя на 72 Ужас...........Дай съвет Приятелю bowuu
Виж целия пост
# 3
 doh rotfImao rotfImbo smile3532 newsm62 tooth Joy hahaha
Виж целия пост
# 4

ПОЦИ Е ЛУДА РАБОТА!!!! Joy Joy Joy


ПОЦИ, утре чакам месната диета на д-р ПОЦИ ПОЦУНКОВ  bouquet
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Kpuccu
ПОЦИ Е ЛУДА РАБОТА!!!! Joy Joy Joy

не знам той дали е луда работа,ама голяма част от нас са яко луда работа!!! #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 6
  Звучи много здравословно. Само дето не обичам спанак и ряпа.   Rolling Eyes  Можеш ли да предложиш нещичко и за нас, по-месоядните, освен НВД де.  Rolling Eyes  Flutter

Диета само с месо newsm12
Имаш я newsm10
Виж целия пост
# 7
ПОЦИ,сигурна съм,че имаш още много диети ще ги чакам с интерес  Joy.
А всъщност това е един здравословен начин на хранене  bowuu.
Виж целия пост
# 8
Идеи много, но смелост малко за да ги пусна  bath
Виж целия пост
# 9
Гледай хората без работа как ги наляга таланта  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 10
Даааа smile3521
Виж целия пост
# 11
Гледай хората без работа как ги наляга таланта  Laughing Laughing Laughing
Направо се чудя кой печели парите вкъщи hahaha
Виж целия пост
# 12
Гледай хората без работа как ги наляга таланта  Laughing Laughing Laughing
Направо се чудя кой печели парите вкъщи hahaha

Аз работя когато вие спите,за това оставате с впечатление ,че не работя gydi
Виж целия пост
# 13
  Звучи много здравословно. Само дето не обичам спанак и ряпа.   Rolling Eyes  Можеш ли да предложиш нещичко и за нас, по-месоядните, освен НВД де.  Rolling Eyes  Flutter

Диета само с месо newsm12
Имаш я newsm10
  И каква е? Я да видим дали ще сътвориш нещо ново...  hahaha
Виж целия пост
# 14
Долавям май заяждане ,което почва да ме дразни.
 smile3520
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия