Нощен плач

  • 1 391
  • 29
 Доскоро моето бебче заспиваше сладко-сладко още докато я кърмех след банята в 9 часа. И после си спеше чак до 6 часа, понякога се будеше само да подхапне малко!
 От няколко дни се буди 2-3 пъти през нощта и плаче като от страх - очичките са й затворени и плаче силно, а аз като я гушна, ги отваря, оглежда се и като ме види и види стаята, заспива за секунди! Освен това започна да се буди и през 3 часа да яде, а това не е било от като беше на 2 месеца! Вечер също заспива много трудно, за разлика отпреди!
 Ако ви се е случвало вашите бебета да плачат така, моля пишете, защото много ме притеснява! PraynigИ мислите ли, че трябва да се консултирам с лекар? newsm78
Виж целия пост
# 1
Няма страшно Peace
Не пишеш на колко месеца е сега, но е нормално да сънува кошмари.Порастват и всеки ден изживяват все повече и повече нови емоции и е нормално да се стряскат на сън
Другото,което е, може да са зъбки.Моят син преди спеше по цяла нощ.Колкото по-голям става вместо да има по-здрав сън, става точно обратното.Не помня от кога не е спинкал спокойно.Него в момента го мъчат зъбки и е един малък кошмар Sad
Виж целия пост
# 2
Няма страшно Peace
Не пишеш на колко месеца е сега, но е нормално да сънува кошмари.Порастват и всеки ден изживяват все повече и повече нови емоции и е нормално да се стряскат на сън
Другото,което е, може да са зъбки.Моят син преди спеше по цяла нощ.Колкото по-голям става вместо да има по-здрав сън, става точно обратното.Не помня от кога не е спинкал спокойно.Него в момента го мъчат зъбки и е един малък кошмар Sad

Ние сме същия случай. Колкото повече расте - толкова по-малко спи...и много сънува, проплаква, понякога направо крещи на сън. Така е! Децата са много емоционални
Виж целия пост
# 3
Няма страшно Peace
Не пишеш на колко месеца е сега, но е нормално да сънува кошмари.Порастват и всеки ден изживяват все повече и повече нови емоции и е нормално да се стряскат на сън
Другото,което е, може да са зъбки.Моят син преди спеше по цяла нощ.Колкото по-голям става вместо да има по-здрав сън, става точно обратното.Не помня от кога не е спинкал спокойно.Него в момента го мъчат зъбки и е един малък кошмар Sad
smile3521 И ние сме така.
А за яденето - нормално е. Не се притеснявай. Някога хапват по-често, друг път не искат да ядат - ако им е много топло, ако ги мъчат зъбки.
Виж целия пост
# 4
И при нас е така - синът ме откак се е родил - та до сега / септември ще стане на четири / проплаква насън или се смее с глас, понякога направо реве в съня си, тръшка се и не дава нито да го гушна, блъска се в стените и в таблите на леглото...не мога  да го успокоя по никакъв начин. Така е всяка нощ почти. Няколко пъти съм говорила за това с джипито - отговорът й е, че детето е много емоционално и преживява това, което се е случило през деня, сънува и т.н....и че ще порасне и няма вече да се буди. Та чакаме това да се случи. Между другото има известен напредък. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
на моя син започна да му се случва отскоро. няколко пъти малко след като е заспал започва да плаче насън. като го успокоя и като се събуди и ме види, се успокоява. според мен сънува кошмари.  Confused
Виж целия пост
# 6
Според мен предразположени към "неспокоен сън" са предимно момчетата. Повечето мои приятелки с момчета споделят същото, докато повечето момичета /включително и моето/ спят нормално.
Виж целия пост
# 7
И моя бебок понякога плаче насън и много трудно се буди за да го успокоя
Виж целия пост
# 8
И на нас снощи ни се случи,стреснах се в първият момент  ...
Виж целия пост
# 9
Сънува, не се притеснявай. Синът ми бе така до навършване на 1 г. Интересното бе, че ако спи до нас, не плачеше-явно усещаше нашето присъствие.
Дори и сега след по-емоционален ден, през нощта реве като магаре. И когато се събуди се успокоява.
Виж целия пост
# 10
Сънува нещо страшно!

Гушкай я като заплаче, щом се успокоява!
Виж целия пост
# 11
 Много ви благодаря за успокоението! Аз веднага все лоши работи си помислих! За пореден път казвам - добре, че сте вие и форума! Peace
Виж целия пост
# 12
Според мен предразположени към "неспокоен сън" са предимно момчетата. Повечето мои приятелки с момчета споделят същото, докато повечето момичета /включително и моето/ спят нормално.
Неспокоен сън имат и момичетата.Мойта през нощта я мъчи жегата и зъбките. SadПонякога и тя проплаква но аз я гушкам успокоявам я и пак си заспива.Напоследък има много неспокоен сън.През деня също много трудно заспиваме.Спи й се търка си очичките но не иска да се успокои и да заспи.Понякога се приспиваме и по 30 мин.Ако я оставя да не спи става направо страшно изнервена и много плаче. Cry
Виж целия пост
# 13
Явно е доста разпространен този проблем Simple Smile
Не се притеснявай и ние сме така.Иво е на година и почти 3 месеца и понякога се буди нощем и реве като съдран.В наяалото много се бях уплашила но постепенно се научих да го успокоявам.
опитай се да успокоиш малката без да я будисх като тихичко и тананикаш или шшшшшш-кашш.Може да поклатиш кошчето или кошарата.Аз открих едн амалка хитринка-научих Ивчо да си гушка ено мекичко лигавче.Така заспиваме вече сами вечер а когато се пробуди просто му го давам и тои си го мачк амежду ръчичките и се успокоява.Намери меко платче от стара дрех аили наи-добре от твоч тениска или нощница-така бебо ще те усеща непрекъснато до себе си.
Виж целия пост
# 14
Не плаче от страх, а плаче насън. И Крис правеше така, като го боляха зъбите. И трябва да го събудя първо, за да спре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия