За едно много гадно мъжко изказване (вход 18+).

  • 13 968
  • 145
Изказването е мъжко, типично гадно и звучащо зле. Камъните естествено са в женските градинки. Срамота Crossing Arms
"Прави ми впечатление, че не останаха жени, които да не се обезкосмяват....но неясно защо повечето пропускат да си обезкосмят дупето или по точно около ануса - защо така се получава"
 Какво да отговориш на това #Cussing out Ще кажеш пък че техните са перфектни. Айде де, що не си ги обезкосмяват ами си ходят така #2gunfire
 ( Денят е прекрасно слънчев  Mr. Green)
Виж целия пост
# 1
Философ, какво да го правиш.

Или социолог?

Правело му впечатление  Laughing

А сега какво ще коментираме- недовършената кола-маска, мъжете или техните задници?  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Тоз' колко женски дупета е видял, че да прави такива генерални заключения?
Аман от мъжки самохвалства Stop
Виж целия пост
# 3
 Комплексиран фукльо, какво му обръщаш внимание. Най-вероятно не е виждал женски задник от бая време.
Виж целия пост
# 4
 Thinking
Да не четат лица под 18 години!!! (Да спазим протокола)
Явно човекът е любител на аналния секс, и липсата на косми "отпред" и наличието им "отзад" го влудява.
Виж целия пост
# 5
Форумска е изцепката Simple Smile Не мисля, че някой мъж ще се осмели да каже такова нещо на жена очи в очи Naughty
Виж целия пост
# 6
Доста отблизо ще да е правил проучването  newsm78

Мисля, че изказването му е провокативно.
Виж целия пост
# 7
Проучил е ВСИЧКИ жени, а? Има всякакви окосмявния и обезкосмявания  Joy
Виж целия пост
# 8
Че то и да има ...там...някоя жена, кък точно се вижда такова нещо  Shocked
Виж целия пост
# 9
Съжалявам zа мен на подобно констатиране подхожда един отговор "Падаме си по стафидки"
Хайде да ходи джоджен да бере Crossing Arms.
Виж целия пост
# 10
А коя жена ще пропусне баш това място. Може да е недовидяла и затова.
Аман от перфекционисти.

И наистина, да погледнат първо техните си задници, а после да се цъклят по чуждите.
В моя фитнес има няколко фанатично обезкосмяващи се мъже. Ще ги питам докъде стигат с фанатизма.
Виж целия пост
# 11
Ми какво толкова - истина си е. Ако се обезкосмяваш напълно отпред, трябва и отзад. Иначе е смешно. Не виждам нищо скандално и възмутително в изказването. Излагате се - ССФ, а и секс-фурия, все пак.
Виж целия пост
# 12
Предполагам, защото когато се обезкосмяваш вкъщи, това е най-труднодостъпното място на тялото. Ще ме извинявате, ама си трябва цяла система от огледала, за да се погледнеш ТАМ. Може би затова някои жени го пропускат.
Виж целия пост
# 13
Ако се обезкосмяваш напълно отпред, трябва и отзад.
Ама отзад какво има бре?! Хвърляте ме в размисъл, все едно говорите за някакви гори балкански. Всеки човек си има мъхче по кожата, кви космарляци Crossing Arms
Е ако има, то сигурно ще се напипва. Направо си представих позата за обезкосмяване "там " в домашни условия  ooooh!
Виж целия пост
# 14
Форумска е изцепката Simple Smile Не мисля, че някой мъж ще се осмели да каже такова нещо на жена очи в очи Naughty
  О, значи тежък случай на опит за оригиналност и отвореност с елемент на провокоция, нескопосана работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия