Има ли разлика между гел и пяна за измиване на лице???

  • 665
  • 5
До скоро ползвах пяната за измиване на лице на Ейвън.След като свърши си купих гел за лице и понеже повредих тубичката,в която беше го пресипах в шишето от пяната. Да ви кажа получава се страхотна пяна,даже по-хубава от Ейвънската.Стигам до извода,че няма разлика между тези два продукта или греша?
Виж целия пост
# 1
Според мен разликата е само в консистенцията. Ефектът определено е един и същ. Това, което пишеш, ме навежда на мисълта, че вероятно пулверизатора създава ефекта на пяната, иначе продуктът вероятно е един и същ или може би се различават само по гъстотата. 
Виж целия пост
# 2
  Ами според мен няма особена разлика. Може би гелът е малко по-концентриран.  По-важна е марката.
Виж целия пост
# 3
разлика определено има в гъстотата  Peace аз съм имала пяна в прозрачно шише и стоеше като вода...разликата се търси в съставките на различните марки  Peace
Виж целия пост
# 4
Ми консистенцията е разликата Mr. Green
Иначе ако са на една и съща фирма и са предназначени за един и същ тип кожа - примерно и двете са за мазна, друга разлика няма.Зависи кой как предпочита Peace
Виж целия пост
# 5
да,ако продуктът е с едно име и за един и същи тип кожа ...няма разлика естественно,дали е гел или пяна  Peace
кръц кръц,новата снимка на Цеци е страхотна-много е сладък  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия