Близнаци ще си имам и аз и ще се радвам да съм с вас

  • 1 693
  • 17
Здравейте мами на близнаци!
От доста време ви чета,но не се осмелявам да пиша.Хиляди въпроси и притеснения се въртят в главата ми,ама като вляза тук и прочета окуражителните ви думи ми олеква.Както всяка бъдеща мама и аз имам своите страхове,че няма да се справя нито с кърмене,нито с възпитание,нито с....абе изобщо с всичко свързано с близнаците.
Благодаря ,че ви има!  bouquet
Моят термин е септември и чакам 100%-ви мъже Laughing
Приятен ден на всички Hug
Виж целия пост
# 1
Добре дошла Hug
Виж целия пост
# 2
Добре дошла и лека бременност! Hug
Виж целия пост
# 3
Здравей! Добре дошла в отбора!
Не се притеснявай, с времето всичко се нарежда! Незнам някой да се е отказал и да не се е справил с близнаци! Ще се справиш!Няма и съмнение!
Лека бременност!!!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Добре дошла  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Лека бременност Laughing Когато се родят мъничетата ще установиш, че се справяш с повече неща, отколкото си предполагала Laughing
Виж целия пост
# 6
добре дошла. Hug
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви майчета за топлото посрещане Hug

Малко съм притеснена....след първоначалното напрежение и чувствителност на гърдите,сега сякаш не е така Може и да си внушавам EmbarassedАко някоя от вас знае нещо по въпроса ,моля да сподели.Рових се във форума,но без успех.Благодаря Ви.Бъдете здрави  bouquet


Виж целия пост
# 8
Благодаря ви майчета за топлото посрещане Hug

Малко съм притеснена....след първоначалното напрежение и чувствителност на гърдите,сега сякаш не е така Може и да си внушавам EmbarassedАко някоя от вас знае нещо по въпроса ,моля да сподели.Рових се във форума,но без успех.Благодаря Ви.Бъдете здрави  bouquet




да разбирам, че се притесняваш, защото се чувстваш добре ли Laughing
Живей си живота, малко бременни могат да се похвалят с това.
Аз например в един момент се чудех дали наистина чакам бебе, при това и две, не ми е било тежко, лошо или нещо необичайно.
Виж целия пост
# 9
Преживяла съм един спонтанен аборт.Вярно ,че беше в ранна седмица,но страха остава....
Но си права,че май излишно се тревожа.Благодаря ти!  bouquet
Виж целия пост
# 10
Здравейте liddi и всички останали "супер" мами!

Използвам случая да се включа и аз най-сетне във форума, макар и от далечна Холандия. И аз чакам близначета - терминът ми е 1 септември  Simple Smile Моите са 2 девойчета, така че още отсега може да заформяме двойките с liddi  Heart Eyes
Иначе и моите гърди бяха много по-чувствителни в началото, сега от доста време не ги чувствам така напрегнати, така че не си единствена. И аз като теб се притеснявам за хиляди неща и нали съм малко по-напред вече сташни страхове почват да ме тресат - как ще раждам, как ще се оправям, как ще кърмя... Но мисля, че е повече от нормално и като почета из форума се успокоявам  Simple Smile Хиляди благодарности и от мен, момичета   bouquet
liddi (и всички останали бъдещи двойни мами) - ще се радвам да поддържаме връзка - хубаво е да можеш да говориш с някой, който има същите преживявания по същото време  Simple Smile И не си създавай излишни проблеми - вече сме на добър етап от бременността - успех!
Виж целия пост
# 11
fata morganaя , честито и на теб! леко бременеене!!!
Виж целия пост
# 12
fata morgana,Честито и от мен  bouquetБлагодаря за успокоението
Ех че хубавоооо...страхотен отбор ще заформим септември/ а може и по-рано/
Чакаме те и в "Отчетни" ,в Септемврийската група.
Виж целия пост
# 13
liddi, няма съмнение, че ще заформим голям купон от северна Европа до Балканите! Ще напълним и форума (ако ни остане време  Laughing)
Теб питат ли те вече кога ще раждаш? Аз в последно време определено станах огромна и си представям още колко трябва да раста! Засега поне успявам да се дотъркалям от дивана до компютъра и да драсна няколко реда между някой и друг юмрук и ритник в корема
 box boxТвоите близнаци еднояйчни ли са или двуяйчни? Кога те изненадаха с голямата новина?
Виж целия пост
# 14
Добре дошли и от мен на двете мами,чакащи близнаци! Hug
fata morgana,моите бебоци са родени на 1-ви септември Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия