Кървене по време на овулация

  • 7 001
  • 4
Здравейте,

От близо 10 месеца с моят съпруг правим опити за бебе, но уви все не става. Преди да започнем "бебеправенето" , моят цикъл беше като пушка точно 28 дни без никакви проблеми и промени. Но от месец декември между двата цикъла се появи кървене, без болка, но е неприятно. Когато стана за първи път бях много притеснена, защото имаше голямо петно кръв върху бикините ми, много се изплаших. Веднага на другия ден отидох в "Света София" и ме насочиха при д-р Янакиева (тя е в отделението по стерилитет). Тя ме прегледа и каза, че в момента съм в овулация и ми се е пукнал фоликула. Изписа ми "Дуфастон", за да спре кръвотечението. То наистина спря и през януари нямаше нищо, а аз се успокоих, но от следващия месец пак започнах да прокървявам, но този път по слабо. Ходих на  друг лекар и ми изписа хомеопатичното лекарство "фоликулин" за регулиране на овулацията и за спиране на кръвотечението. Пия фоликулина вече 3 месец на 7 ден от цикъла,  но кръвотечението си го има, пък и бебето нещо се забавя (а междудругото последният път като го пих ми стана толкова лошо и даже повръщах). И вече незнам какво да правя. Явно трябва да спра фоликулина. Между другото цикъла ми се удължи и стана 30 дни. Дали имам проблеми с хормоните? Какъв съвет бихте ми дали?
 
Виж целия пост
# 1
Аз бих те посъветвала да си пуснеш репродуктивните хормони като за начало и дано всичко е наред!
Виж целия пост
# 2
Sylviya , мила и в другата ти тема и на лични ти казах, пусни си репродуктивни хормони от 3-5 ден на цикъла и спри хомеопатичното лекарство Peace
Късмет  bouquet
Виж целия пост
# 3
Репродуктивни хормони.
Не се шашкай, овулаторно кървене се случва да има понякога. Наблюдавай цикъла си един два месеца, без никакви препарати и ако тогава отново се случи, действай с изследването на хормоните и посещенията при лекар.
Виж целия пост
# 4
Силвия, изпий едно кафе и повече не пий хомеопатични, особено докато взимаш и конвенционални лекарства като дуфастон. Кафето би трябвало да антидотира фоликулина. С хомеопатичните лекарства шега не бива. Не знам дали лекарите така свободно биха предписвали фоликулина, ако знаеха, че се прави от хормони например.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия