ne znam kakvo da pravya

  • 1 088
  • 1
zdaveyte molya vnay skoro vreme za otgovor poneje sam mnogo pritesnena .Ot 2-3 dena di6terya mi vdiga temperatura nad 39 gradusa davam i sirop za svalyane na temperaturata pedifen se kazva deystva za kratko posle pak se vdiga temperaturata .hodihme pri detskata lekarka tya ni kaza 4e moje bi imunnata i sistema e otslabnala poradi tova 4e naskoro predi 2 sedmici izkara varicela tya e  na 9meseca ipolovina i tova epri4inata dade ni za 7 dena vit.C i CEFZIL antibiotik .no az vse o6te se trevoja pone je vmesto podobrenie tya zapo4na da povra6ta i ima raztroystvo.ne znam kakvo da pravya .kavo da predpriema i kolko vreme se dava tozi antibiotik.molya za va6eto mnenie i vseki koyto mi pomogne 6te sam mnogo blagodarna.
Виж целия пост
# 1
Здравейте! Щом сте започнали антибиотика добре е да се дава миниму 5 дни. За разтройството можете да давате чай от шипки, картофено пяре пяре от моркови, оризена каша или ориз пюре. Вместо стандартното мляко добре е да давате лечебно мляко на Милупа. От лекарствата за разройство можете да дадете Ентерол или Смекта. Дозировките не ги давам защото не знам каква възраст е детето.[/color]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия