Моля ви помогнете ми за детската стая :(

  • 2 793
  • 19
Имам проблем с детската стая-самата стая е с едни ъгли едни чудеса и  за капак в единия ъгъл ни е камината.Сега таткото трябва да направи детското обзавеждане-аз исках леглата на малките да са на 2 етажа ,но той е против.Тази вечер ми излезе с довода ,че не дай си боже нещо да стане с камината -детето на вторият етаж първо щяло да се задуши CryВярно черни мисли ,но знам ли ...А аз направо се чудя ако не са на два етажа къде ще ги съберем.Някой може ли да ми помогне със съвет ,план знам ли-веднага ще му пратя скица на стаята PeaceМного ще съм ви благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 1
Не ви ли притеснява камината в детската?Мен би ме било страх да оставя децата да спят,а до тях да гори огън.Няма ли начин да отоплявате стаята по друг начин и така да махнете камината?
Виж целия пост
# 2
Изключено,това е най-доброто отопление -и с него отопляваме целият апартаменнт+подово +бойлер  Peace,а и каката не пипа там ,а малкия ще спи там най-малко след 3-4 г. когато ще разбира  Peace Е то дали е в детската или в хола все тая при условие че се взлиза от едната стая в другата и вратата никога не се затваря.Това не е проблем-проблемът е ,че незнам как да наместим 2 легла,бюро,гардероб4ета newsm78
Виж целия пост
# 3
Изключено,това е най-доброто отопление -и с него отопляваме целият апартаменнт+подово +бойлер  Peace,а и каката не пипа там ,а малкия ще спи там най-малко след 3-4 г. когато ще разбира  Peace Е то дали е в детската или в хола все тая при условие че се взлиза от едната стая в другата и вратата никога не се затваря.Това не е проблем-проблемът е ,че незнам как да наместим 2 легла,бюро,гардероб4ета newsm78
Aми освен двуетавни легла,не виждам как иначе.Моя син има двуетажни легла в стаята,но не са много високи.Може нещо подобно да сложите и вие.
http://home-and-garden.webshots.com/photo/2788692280044858392yHNrPv
Виж целия пост
# 4
Пусни план на стаята и може да се помисли какво да се направи.
Виж целия пост
# 5
Имаше наскоро тема за 2етажните легла. Алтернатива са онези, при които едното легло се пъха под другото или сгъваемо / което става на фотьойл.
Виж целия пост
# 6
Аз си мислих да са на буквата Г,като едното да застъпва другото,а моя иска да са си единични самостоятелни легла-щяло да и омръзне на каката да се катери Sad Довечера ще накарам моя да направи план и ще го пусна  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз си мислих да са на буквата Г,като едното да застъпва другото,а моя иска да са си единични самостоятелни легла-щяло да и омръзне на каката да се катери Sad Довечера ще накарам моя да направи план и ще го пусна  Peace

прати ми имейл на лични, за да ти пусна няколко предложения
Виж целия пост
# 8
против съм легла в Г форма.
децата трябва да имат възможност да имат свой кът и максимално прайвъси.
затова съм и против легла на два етажа или едното да се изважда под другото и тн.
тоест едното дете е поставено в неравностойна позиция.  не бива и да са много близо физически.
колко са големи децата ти?

камината не ме тревожи, защото ние като деца също имахме камина в стаята, не е проблема това.
за малки пространства наскоро гледах в Икеа легло и писалище под него, оформя се хубаво пространство под леглото, закътанко, много ми допада. не знам каква е стаята, какво позволява за две деца, но бих качила и двете деца да спят на 2 етаж и отдолу да  си имат свой кът. нещо такова. но все пак без да видя стаята само си фантазирам  Laughing
Виж целия пост
# 9
Аз си мислих да са на буквата Г,като едното да застъпва другото,а моя иска да са си единични самостоятелни легла-щяло да и омръзне на каката да се катери Sad Довечера ще накарам моя да направи план и ще го пусна  Peace
Дай план и размери и да го мислим. Grinning
Виж целия пост
# 10
е три пъти го пи6а и изчезва  Shocked,еи след малко ще я ка4а  Peace
Виж целия пост
# 11
Тя стаята си е гадничка-в смисъл че има много прозорци.Тя преди беше замислена за кухня ,но след като забременях ,се наложи да бъде детска ,а кухнята да мине в хола-той добре че беше по -голям  Mr. Green А е невъзможно да се премести камината,защото всичко ни е вгранедо,тръби ,камини всичко-това означава да се разбият всички картони и изолации,ламинати,мазилки за да се премести-невъзможно.
Виж целия пост
# 12
Ето -аматьорско ,но толкова мога,а мъж ми го няма Mr. Green
Виж целия пост
# 13
  така си мислех аз ,стъпалото е малко и не е проблем било за шкаф било за легло ,мяот ще го преодолее-цар е на сложните неща Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Така,като гледам,двете легла пак ще се застъпват,нали. Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия