да питам - с какво се почиства ламинат ?

  • 9 953
  • 26
досега само с вода го забърсвам ама има ли някакви препарати с които може да се чисти ?
Виж целия пост
# 1
Виж целия пост
# 2
Emsal за ламинат. Има го в по-големите магазини. Много сме доволни от него.
Виж целия пост
# 3
И аз чистя с Emsal.
Виж целия пост
# 4
emsal Peace
Виж целия пост
# 5
мерси много момичета, дано да не миришат тези препарати че съм бременна и ще пукна от миризми  Sick
Виж целия пост
# 6
Доста си миришат препаратите Mr. Greenно на сладко PeaceДоколкото имам спомен май Емсал не мирише чак толкова силно!
Виж целия пост
# 7
Аз чистя с ТОК (Течен Органичен Концентрат) на Дионис. Чисти перфектно, ухае на чисто. Аз съм много чувствителна на миризми, а това няма парфюми - просто ухае на чисто!  Peace
Виж целия пост
# 8
Emsal - страхотен е.
Фрош също /за всякакви повърхности/.
Пронтото не ми харесва.
Виж целия пост
# 9
ламината въобще не се мие с вода Peace
Виж целия пост
# 10
как не се мие с вода? а тези препарати не се ли разтварят с вода ???
Виж целия пост
# 11
не се мие с вода, нито с препарати.
пише го във всички сайтове за поддръжка на ламинат. то и дървения паркет не се мие, всички го мият, ама не значи че е правилно Peace
Виж целия пост
# 12
не се мие с вода, нито с препарати.
пише го във всички сайтове за поддръжка на ламинат. то и дървения паркет не се мие, всички го мият, ама не значи че е правилно Peace


 newsm78 newsm78 А как се поддържа? Само прахосмукачка и сух парцал ли? Много мърляво ми звучи  newsm78
Виж целия пост
# 13
не се мие с вода, нито с препарати.
пише го във всички сайтове за поддръжка на ламинат. то и дървения паркет не се мие, всички го мият, ама не значи че е правилно Peace


 newsm78 newsm78 А как се поддържа? Само прахосмукачка и сух парцал ли? Много мърляво ми звучи  newsm78

що като замажеш отгоре с водата много чисто ли ти звучи?!?!
Виж целия пост
# 14
Уриел, с моп потопен и крайно изцеден в разтвор от вода и Фрош, ламинатът свети, домакинята пее.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия