Гледате ли кой е по-по-най-???

  • 1 963
  • 38
Един батко и едно 2-3 годишно мимиченце пеят песента на Софито и Устата. Заредени сутиени , постинори, Уиски набор на тия миски... Sick Бе тая майка има ли акъл в тиквата Sick
Баси простотията. От малки ги подготвят да не казвам за кви.
Може и да не съм права вие как мислите? Нормално ли е?
Виж целия пост
# 1
Не е нормално според мен. Сега се сещам онази Мариола как се кефеше като псуваше сина й по нова тв. Аз бих се притеснила, камо ли аз да го уча на такива глупости.   Naughty
Иначе за предаването - гледам го и много ми харесва, смяла съм се на глас от сърце...  Joy
Виж целия пост
# 2
Не знам какво да кажа,обаче мнението ми е ,че повечето родители само отглеждат децата и гледат да са здрави,а това "възпитание" - изобщо не им е приоритет...
Ами какво да правим ние,които държим на възпитанието на децата???
Виж целия пост
# 3
Е точно днес го изпуснах.
Ужас! За мен не е нормално! И моето дете говори глупости, които е чул, дочул, разбрал, недодоразбрал, но в никакъв случай не го насърчавам!  Naughty
А, показаха  ли майката колко е горда с това което пеят децятя и?
Виж целия пост
# 4
Aз си правех тъкмо чай и не я видях. Вниманието ми беше приковано от песента и от това колко нелепо звучи от устата на мъничко момиченце и малко по-голям батко. Иначе после Енчо пита въпросния "дует" от къде са научили песента и малката- "От мама". "А какво работи мама?". Хлапенцето отговори, изпълнено с гордост , че имала магазин.  Бизнес дама демек Laughing
Виж целия пост
# 5
Ами какво да правим ние,които държим на възпитанието на децата???
Което дете е възпитано, накрая ще влезе в добро училище, ще има добра среда и ще работи на хубава работа някой ден, а което не е - няма да успее да се впише в тази обстановка и цял живот ще съжалява, че е пропуснало възможности, заради това, това и това (някои няма и да го осъзнават дори). Животът си прави естествен подбор. Спокойно.
Виж целия пост
# 6
Което дете е възпитано, накрая ще влезе в добро училище, ще има добра среда и ще работи на хубава работа някой ден, а което не е - няма да успее да се впише в тази обстановка и цял живот ще съжалява, че е пропуснало възможности, заради това, това и това (някои няма и да го осъзнават дори). Животът си прави естествен подбор. Спокойно.
Това е според идеалния случай. На практика едва ли ще стане точно така.
Например много ми е чудно кое училище отговаря на представата за добра среда. И т.н.
Виж целия пост
# 7
Може да е според идеалния случай, но това ми дава сили да възпитавам детето си и да вярвам, че го правя за добро. Иначе, защо да го правя? Ако е заради нищото? Нека си живее живота тогава, без забележки, без напътствия, без това е лошо, това е добро... Всички изхабени нерви, си мисля, че е за нейното добро... някой ден. Знам ли. И има училища с добра среда. Майките на по-големи деца ще кажат, но пък извъртяхме темата.
Виж целия пост
# 8
Да, извинявам се за офтопика.
Разбира се, че има смисъл да се възпитават децата. Мисълта ми беше, че е изключително трудно едно дете да се изолира от "лошата" среда.
Виж целия пост
# 9
Ами и ти искаш идеален вариант - да няма лоша среда. Ама така е много лесно, би било много лесно.
Като майка на голямо дете, освен, че съм съгласна с написаното от Ню/не само в тази тема/ бих казала, че да се опитваш и искаш да изолираш детето си от лошата среда е загубена кауза. Такава , въобще лошотия в най-общия смисъл има и ще има навсякъде по света. Идеята е да си научим децата да я различават, да не я толерират, да не са пасивни към нея и най-вече да не я приемат като модел за себе си. Научи го на това и нямай грижи, има достатъчно добро сред което да се живее.
Не съм гледала предаването, спах.
Едно време Гого слушаше 'бял мерцедес ме преследва' наред с ,бяла роза'.... за текстовете на Еминем да не споменавам. Е, детето ми е добър човек, вече мъж.
Покрай Мюзик Айдъл Сиси хареса Буря на Софи и знае един куплет. Това не и пречи да знае и Пътнико свиден и Една българска роза обаче.
С две думи - присъди току тъй не раздавам. Нормално е трудно за дефиниране.
Виж целия пост
# 10
По принцип не удобрявам такова възпитание. Но погледнато от друга страна, като пусна моите на ясла, сигерно всичко ще попиват. Надявам се, че ще мога да ги науча, че така не е правилно да се говори.
Познавам семейства, в които децата вкъщи са кротки, изобщо не говорят глупости и т.н., а като ги видиш навън, все едно са коренно различни хора.
Виж целия пост
# 11
Да де ясно, навън чуват какво ли не. Ставаше въпрос обаче дали вие като майки бихте ги научили на нещо подобно?
Защото едно 2-3 годишно дете едва ли  запримирало и държало да научи някоя случайно чута песен в заведение или от улицата.
А то си каза- "Мама ме научи" #Crazy
Виж целия пост
# 12
Да де ясно, навън чуват какво ли не. Ставаше въпрос обаче дали вие като майки бихте ги научили на нещо подобно?
Защото едно 2-3 годишно дете едва ли  запримирало и държало да научи някоя случайно чута песен в заведение или от улицата.
А то си каза- "Мама ме научи" #Crazy
Със сигурност не бих го научила на такива неща точно аз! По-скоро бих го учила на "Високи сини планини......."
Подкрепям изцяло Ню!  Peace
Виж целия пост
# 13
Te на тая възраст и за Високи сини планини са малки според мен, но има толкова хубави детски песнички, които ще отиват идеално на дребосъчетата. Wink
Защо да им отнемаме детството. Като гледах предаването в ума ми изплува оная тема за прашките за 3годишни момиченца Sick
Виж целия пост
# 14
Гледах този дует и си мислех, че никога не бих насърчила детето да пее нещо подобно, още повече, че момиченцето надали разбираше какво пее /на тази възраст не би могло да вникне в съдържанието на текста, или поне така си мисля/.
А преди няколко месеца друго дете пееше "Шатрата" на Румънеца и Енчев
"Хайде малко да говорим за история!
Тази тема снощи мацката отвори я.
Как аз вместо за гърдите да я хвана,
тъй стана дума за величие на хана.
Владимир Расате `де са ти очите?
Стига гледа тая мацка във гърдите ........................"
и звучеше също толкова ужасно /в моите уши/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия