Въпрос за торта Шоколадов романс???

  • 3 169
  • 3
Здравейте! Много искам да намеря рецептата за тази торта Шоколадов романс, която съм яла единствено в сладкарница Романс в кв. Симеоново. Някои има ли идея как се прави? А е мноооооого вкусна, със цели лешници и карамел и мноооооого шоколад. Обожавам я, но вече не съм в София и няма откъде да си взема Sad Е някои знае ли?  newsm78
Виж целия пост
# 1
До колкото знам собственика на  сладкарница ''Романс'' много стриктно пази рецептите и технологията за приготвянето им. Дори не иска да отвори друго заведение , с цел да не се развали качеството на асортиментите предлагани от него.   chef
Виж целия пост
# 2
До колкото знам собственика на  сладкарница ''Романс'' много стриктно пази рецептите и технологията за приготвянето им. Дори не иска да отвори друго заведение , с цел да не се развали качеството на асортиментите предлагани от него.   chef
   Че малко го развалиха до сега качеството.  Sick Нямаха равни в началото, криво-ляво понасях непрофесионалното и мудно обслужване, преглътнах и пъплещата хлебарка по стената до касовия апарат, поразредените шейкове и пайовете, които понякога нямаха вкус на нищо, но откакто започнаха да ръсят палачинките с филиран ФЪСТЪК, вместо с бадем, престанах да посещавам прехвалената сладкраница.
Виж целия пост
# 3

   Че малко го развалиха до сега качеството.  Sick Нямаха равни в началото, криво-ляво понасях непрофесионалното и мудно обслужване, преглътнах и пъплещата хлебарка по стената до касовия апарат, поразредените шейкове и пайовете, които понякога нямаха вкус на нищо, но откакто започнаха да ръсят палачинките с филиран ФЪСТЪК, вместо с бадем, престанах да посещавам прехвалената сладкраница.

е все едно аз съм го писала, мислех, че няма други маниаци като мен.
Екстрите с хлебарките съм ги пропуснала, но фъстъците просто ме съсипват #2gunfire
Че и тържествено се кълнат, че само бадеми слагат, аз хубаво съм капризна просто, но има и хора алергични, които пристъп могат да направят. Да не говорим, че да пестиш по този смешен начин, си е направо нелепо.

И любимите ми гофрети с горски плодове- не стига, че са гофрети с компот, ами и да ги нарежеш не можеш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия