Да готвим охлюви заедно (игра)

  • 16 216
  • 318
Попаднах на една игричка за отглеждане, готвене и продаване на олюви.

Хич не ме бива в готвенето  chef обаче за сега се справям горе долу добре и се надявам с вашите съвети да стана майстор готвач Simple Smile
Жената и тя играе ама не казва тайните на готвенето. Даже бая е напреднала и в класацията е сред челните позиции и при състезания печели ама не казва как кво що Sad

Ако някои има време за губене да помага ! Може да разменяме опит и да готвиме заедно.

Помагайтеееее  chef
Виж целия пост
# 1
Регистритах се вече. Сега ще разгледам  Mr. Green Изглежда забавно.
Виж целия пост
# 2
Почнах аз,ама сега няма пари за охлюви за да ги готвя.всичко налично изхарчих,какво да правя?
Виж целия пост
# 3
уф забравих да кажа ...

Трябва да внимавате как харчите защото така се получава.

Парите(черупките) трябва в началото да ви стигнат за:
 - хладилник, кухня, поне един развъдник, 
 - малки охлюви които се поставят в развъдника за да има реколта,
 - да си наемете готвач и да останат пари за дневната му заплата,
 - може да си купите леха за марули ама не е задължително щото може да си купувате марули от магазините и с тях да си храните охлювчетата
 - да ви останат и черупки(кинти) за да може да купите продукти за готвене след като вече имате реколта

абе общо зето след като напазарувате си оставете поне 1000 черупки за всеки случай.

съвет: не си купувайте най-скъпите неща .. в началото е невъзможно Sad иначе колкото по-хубави толкоз по-добре

има обаче решение ..
на мене ми са наложи 2 пъти да рестартирам играта (това става от лявото меню най-долу ДРУГИ > РЕСТАРТ)
и след като рестартирах ми дава пак 20 000 начален капитал и на ново ама го схванах:))

Ако имате други въпроси питайте ...   chef





Виж целия пост
# 4
Имам развъдник, леха с марули, готвач, хладилник и кухня. Даже си купих продукти за готвене. Сега доколкото схванах, продължавам утре, когато ще имам реколта за събиране и съответно за готвене, нали така?
Виж целия пост
# 5
Имам развъдник, леха с марули, готвач, хладилник и кухня. Даже си купих продукти за готвене. Сега доколкото схванах, продължавам утре, когато ще имам реколта за събиране и съответно за готвене, нали така?

Да хубаво си направила само едно да кажа че няма нужда предварително да купуваш продукти за готвене без да имаш реколта щото те седят в хладилника и качеството им пада всеки ден. Важното е сега да отидеш в развъдника и да нахраниш охлювчетата дето тряба да си сложила вътре. Те трябва да се хранят всеки ден !!!

В зависимост от типа охлюви които си купила може и да няма реколта утре, а до няколко дни, но ти пак трябва всеки ден да ги храниш иначе няма ли храна няма и реколта .. вече като прибереш пырвата реколта събираш купуваш продукти за готвене отиваш в кухнята готвиш и продаваш. Всеки четвъртък май беше има и състезания и там може да се печелят черупки ама аз само до 500 успях да се докопам и веднъж до 1500 ...
Виж целия пост
# 6
И аз се регистрирах,май ще се наложи и  втори път  ,защото си изхарчих всички черупки  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И аз се регистрирах,май ще се наложи и  втори път , защото си изхарчих всички черупки  Mr. Green

може да си рестартираш колкото си искаш тва му е хубавото Simple Smile
аз даже два акаунта си направих и изпробвам различни техники ама съм още чирак   chef
то си иска и някакви уменя на мениджър ама ша го видим  newsm78
Виж целия пост
# 8
 И аз си напазарувах.Ама и аз си купих продукти за готвене TiredМного яка игричка. Mr. Green
Но не можах да разбера какво можеш да спечелиш newsm78
Виж целия пост
# 9
Регистрирах се,сега отивам да разгледам по-подробно и започвам да играя. Peace
Виж целия пост
# 10
най-добре прочетете правилата на играта и мисля че по-добре ша я схванете Simple Smile


Ама какво става с темата от един форум в друг ? аз исках с готвачите да общувам .. ама ме пратиха при клюкарите и сега от там ме разкараха и сам в дом и семейство Simple Smile) голем пинг - понг е Simple Smile кой ли ще е следващия форум ? Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Купих си охлюви,развъдник,хладилно помещение,кухня ,суха храна и марули,наех готвач,пуснах реклама. Laughing
Виж целия пост
# 12
Купих си охлюви,развъдник,хладилно помещение,кухня ,суха храна и марули,наех готвач,пуснах реклама. Laughing

рано е още за рекламки ве жена  Grinning

те са по натам като почнеш да прдаваш за да те знаят хранителните вериги Simple Smile
сега си рекламирала новата ферма на пазара Simple Smile)

а охлювите се хранят или с марули или с суха храна няма нужда от двете да купуваш Wink

марулите са за качство, а сухата храна за количество поне тва успях да разбера до сега Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Рекламата е важно нещо,според мен де - нека се набива на очи.
А щом сухата храна е за количество,а марулите за качество,значи има нужда и от двете.
Абе ще действам на принципа проба-грешка,пък докъдето я докарам. Laughing
Виж целия пост
# 14
Запис! Пачвам да чета  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия