Помощ - за аспирина!

  • 2 068
  • 17
Здравейте моми4ета, за пръв път пиша в този форум и ви моля за мнение защтото съм много притеснена. До скоро аз 4етях само в Проблемното забременяване. Опитвахме за бебе от 7-8 месеца и нищо, имахме много проблеми, и аз и мъжа ми, но ето че преди около 20 дни и аз имах щастието да видя двете черти4ки. Толкова съм щастлива но и ужасно притеснена, защото имам доста проблеми със хормоните и щитовидната жлеза и не знам как ще се отрази тожа на бебо. Освен това почти нямам признаци освен умора и силно главоболие, без гадене и повръшане, и само понякога напрежение ж гърдите, не постоянно. А онзи ден съм направила една огромна глупост - в пристъп на адско главоболие и след като про4етох в една уж хубава медицинска книга че аспирина бил вреден за бебето чак през вториа и третиа триместър изпих половин аспирин.  #2gunfire Идва ми да се застрелям.  CryЕдва на другиа ден в интернет прочетох колко е вреден за бебо. Моля ви кажете ми някои от вас дали знае нещо повече, дали сте чели нещо, дали е вероятно половин аспирин да му навреди много, някои пили ли са аспирин, моля ви споделете с мен че ще се побъркам от притеснения, не мога да мисля за друго.  Praynig
Виж целия пост
# 1
ако нямаш кървене не се притеснявай  Peace нищо няма да му стане на бебето от половин аспирин. въпросът е че аспиринът доколкото знам може да предизвика кървене или ако вече е налице такова, да го усили. но ако нямаш такива проблеми няма какво да се тормозиш. Успех   bouquet
Виж целия пост
# 2
ако нямаш кървене не се притеснявай  Peace нищо няма да му стане на бебето от половин аспирин. въпросът е че аспиринът доколкото знам може да предизвика кървене или ако вече е налице такова, да го усили. но ако нямаш такива проблеми няма какво да се тормозиш. Успех   bouquet
така е,щом няма кървене,не се шашкай,плюс това бебето е още съвсем малко,спокойно,притеснението ти може да му се отрази много повече от половин аспирин Hug
Виж целия пост
# 3
ОООО, я по спокойно, и аз така се бях шашнала с пустия аспирин Laughing Преди да разбера ,че съм бременан бях пила 2 пъти по 2 аспирина. После прочетох колко бил вреден и така се притесних, че дори питах лекар. а той с усмивка ми каза по-малко да чета и че имало случаи при които на бременните дори им се налага да пият аспирин. така че нищо страшно няма .
ИИИ, честито з а2-те чертички. Желая ти здраво и хубаво бебче   bouquet
Виж целия пост
# 4
Спокойно, нищо няма да му стане на бебето от половин аспирин. НЕ се притеснявай!  Hug
Лека и безпроблемна бременност!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Пожелавам ти лека бременност.От полувин аспирин нищо няма да му стане на бебето.И на мен ми се е налагало да пия и то по цял.Родих живо и здраво момиченце.
Виж целия пост
# 6
rib4е,  честито!

Като бях бременна трябваше да пия по четвърт Аспирин на ден + Селен. Това ми бе предписано от начелото на бременността до края. Причината беше в заболяване на щит.жлеза.
Така че не се притеснявай за това. Трябва да следиш хормоните си по-често. Редовно се консултирай с ендокринолог - добър.
Виж целия пост
# 7
Уф, изкарах си акъла, реших, че си дала на детето аспирин!
Спокойно, нищо няма да ти стане от половин аспирин - вече са ти казали. Лека бременност и най-хубавото бебе!
Виж целия пост
# 8
ако нямаш кървене не се притеснявай  Peace нищо няма да му стане на бебето от половин аспирин. въпросът е че аспиринът доколкото знам може да предизвика кървене или ако вече е налице такова, да го усили. но ако нямаш такива проблеми няма какво да се тормозиш. Успех   bouquet
  Peace
И честито! Лека и безпроблемна бременност!
Виж целия пост
# 9
Няма страшно!И аз преди да бях разбрала,че съм бременна един ден си пийнах аспирин и парацетамол,че ми се струваше,че нещо се разболявам!Нямаше никакъв проблем!
Виж целия пост
# 10
Аз аспирина много си го обичах така че преди 2-те чертички си пиех като ме заболи глава, обаче после ми казаха само парацетамол и не от най-големите дози - не помня вече.
Виж целия пост
# 11
здравей, аз преди да родя в мд преди мен гледаха едно момиче на уз,която лежеше там за задрържане, и докторката каза да пие магнерич, допегит и аспирин.но не мога да ти кажа по колко.но ако не ти предписа лекар не е желателно да пиеш нищо.успех
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви момичета Hug Наистина доста ме успокоихте. Аз много се бях шашнала още  повече, че нямам почти никакви симптоми, нито ми се гади, а и гърдите ме наболяват само от време на време съвсем леко, та затова така се притеснявам от най-малкото нещо. Наистина ли симптомите са толкова показателни за правилното протичане на бременността както четох тук, дали има някои майчета, които не са имали симптоми в ранна бременност и всичко е било ок?
Виж целия пост
# 13
Когато забременях, дори не разбрах. Мислех си, че нещо ми закъснява цикъла от промяната на климата, че много пътувах. И за цялата бременност, нито един път не ми прилоша, не бе заболя нищо, въобще - никакви симптоми. А я ми виж аватара... Виктория се роди почти 4 кг и 50 см. Симптомите въобще не са показател. Не се затормозявай излишно с глупости. Две еднакви бременности няма. Леко бременеене!
Виж целия пост
# 14
Преди да разбера ,че съм бременна бях пила 2 пъти по 2 аспирина.
И аз бях така, не се притеснявай.
Аз имам Хашимото и през цялата бременност ме следеше ендокринолог, пусках си изследвания през 2 месеца и ми предписаха терапия.
Не се притеснявай излишно, нека да ти следят хормоните и..... лека бременност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия