Как да се справя с мравките

  • 13 605
  • 24
Някой знае ли как да се преборя с мравките Живеем в стара къща и още от февруари започват да щъкат тук-там Но вече станаха доста нахални  Angry- качват се по дивана на който спи каката а тя изпитва ужас от мравки  Sob
Виж целия пост
# 1
И в нашата къща от вчера има мравки.
Записвам се и аз.
Виж целия пост
# 2
Бяхме на почивка на село в една къща за гости.
Там слагаха пред праговете изсушени борови връхчета, пазели от мравки.

Иначе зная, че се посипва сол на пътеката на мравките.

А сигурно има и готови препарати по аптеките.
Виж целия пост
# 3
В къщи също имаме мравки( от скоро го забелязах). Както обикновено всяка година има насекоми които преобладават. Тази година явно са мравките. Клинекс имаха някакъв препарат за такива животинки. Може да го пробваш. Мисля че ще свърши работа. Успех!
Виж целия пост
# 4
Преди месец и нас ни бяха нападнали - нищо че живеем в блок . Обикаляха си коридора и кухнята под строй в редичка . Отидох  в най - близката аптека и попитах - дава ми жената някакъв тебешир / ама наистина тебешир / и на въпроса ми какво да правя с това тя ми вика - " Еми ще чертаеш !". И аз  #Crazy .  Еми поначертах там ,където се разхождаха мравките и след час всички бяха вирнали крака . Така и не се появиха повече. Съжалявам само , че не пазя остатъка от тебешира , за да ви кажа как се казва .   bouquet
Виж целия пост
# 5
Чувала съм, че се слага сол по пътечката им. Сигурно има и някакъв препарат против мравки.
Виж целия пост
# 6
Откриваш откъде влизат и слагаш сол на входа Wink

Ние така си решихме проблема с мравките Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Солта решава проблема  Peace
Виж целия пост
# 8
Купих Райд пяна, много е силно и ефикасно. Изтребва ги и не се появяват поне две години. Трепе и хлебарки
Виж целия пост
# 9
От баба знам-СОЛ Peace
Наръсваш по местата,където щъкат  Wink
Виж целия пост
# 10
И аз знам за солта!
Виж целия пост
# 11
Ей, родих се с тоя Райд. С едното пръскане и край. Горещо препоръчвам.
Виж целия пост
# 12
И аз ги уморих с Райд гадините  #2gunfire Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Тази година заради топлата зима май има бум на мравки.
У нас също се появиха, а не сме имали откакто живеем тук - 9 години.
Ръсих сол - не помага. Само с Райд ги трепя ефикасно, докато не се появят от друго място. Целият ни блок се оплакват. Няма спасение. Една комшийка ми каза да мажа с веро, но заради децата не смея.
Ще следя темата.
Виж целия пост
# 14
И в нас се бяха навудили гадините. И с веро пробвах и със сол - Само тебешира ги умори
Но моите деца са по -големи и ги предопредих да не го пипат
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия