Викат ме в Окръжния съд

  • 7 943
  • 50
Получих съобщения в петък да се явя в понеделник в Окръжния съд и сега от любопитство място не мога да си намеря  Blush пък и честно казано май-малко ми е притеснено  Sad. Хайде помагайте с идеи за какво могат да ме викат! Hug
Виж целия пост
# 1
ако дойдеш на срещата довечера - ще ти кажа... Wink
Виж целия пост
# 2
ако дойдеш на срещата довечера - ще ти кажа... Wink
Шегуваш се, а ма на мен наистина ми е притеснено! Cry
Виж целия пост
# 3
ако дойдеш на срещата довечера - ще ти кажа... Wink
Шегуваш се, а ма на мен наистина ми е притеснено! Cry
не се шегувам бе драга... ако не дойдеш довечера - утре чак ще ти кажа!
Виж целия пост
# 4
Получих съобщения в петък да се явя в понеделник в Окръжния съд и сега от любопитство място не мога да си намеря  Blush пък и честно казано май-малко ми е притеснено  Sad. Хайде помагайте с идеи за какво могат да ме викат! Hug

Какво е 'съобщението' - призовка, обаждане по телефона, друго? И какво пише точно, ако е в писмена форма?

Виж целия пост
# 5
Една хвърчаща бележка лепната на вратата, на която пише до........ Моля явете се на .......... в Окръжен съд в отдел призовки и т.т
Виж целия пост
# 6
Еми то ти пише за какво е. Трябва да ти връчат призовка. Теб те е нямало. И понеже не им се разкарва втори път, са ти лепнали една бележка да ходиш да си я вземеш сама призовката.
Виж целия пост
# 7
Споко! Не си длъжна да ходиш, те са длъжни да те призоват - обикновено ти връчват призовка. Хвърчащ лист, лепнат на вратата, нищо не означава. Предполагам, че щом не са я оставили на съседите, става въпрос за нещо по-лично. Като получиш призовката - в нея задължително е отбелязано като каква те призовават - страна по дело, свидетел, друго. Там е и номера на делото - по него вече можеш си направиш справка в деловодството за какво иде реч.
Виж целия пост
# 8
Всички така ми казват - че не съм длъжна да ходя, а ма пък до като не разбера за какво няма да мога да с успокоя, така, че в понеделник съм там. Но просто не мога да измисля за какво може да е - може ли някой да ме съди за нещо пък аз да не знам newsm78
Виж целия пост
# 9
Там няма да те викат ей така. Най-леко е да те викат като свидетел или за имуществена сделка, неща за които знаеш, и които са обжалвани. Най-трудно е за укриване на данъци и други от този сорт.
Виж целия пост
# 10
Всички така ми казват - че не съм длъжна да ходя, а ма пък до като не разбера за какво няма да мога да с успокоя, така, че в понеделник съм там. Но просто не мога да измисля за какво може да е - може ли някой да ме съди за нещо пък аз да не знам newsm78
Хм, звучиш ми малко като гузен негонен бяга  Wink Може някой да те съди, ама не без ти да знаеш, ами ето сега те търсят да те уведомят. На твое място нямаше да отида - има си ред за тия работи, разни срокове и т.н. Така ще им направиш услуга на призовкарите - хем няма да си мърдат задниците, хем ще им идеш на крака, че и ще си пишат едно редовно връчване. Ама твоя си работа.

all, Окръжният съд гледа определени дела и като първа инстанция  Peace
Виж целия пост
# 11
all, Окръжният съд гледа определени дела и като първа инстанция  Peace[/color]
Какви дела? newsm78
Мъжът ми се майтапи, че сигурно ми се обаждат за наследство от Америка Joy
Виж целия пост
# 12
Например за бащинство  Wink, осиновяване, някои парични и др.
Айде лека нощ и чиста съвест Simple Smile

Виж целия пост
# 13
Първите 2 категорично не, а пък другото........... на никого нищо не дължа до колкото ми е известно Laughing
Виж целия пост
# 14
Всички така ми казват - че не съм длъжна да ходя, а ма пък до като не разбера за какво няма да мога да с успокоя, така, че в понеделник съм там. Но просто не мога да измисля за какво може да е - може ли някой да ме съди за нещо пък аз да не знам newsm78
Хм, звучиш ми малко като гузен негонен бяга  Wink Може някой да те съди, ама не без ти да знаеш, ами ето сега те търсят да те уведомят. На твое място нямаше да отида - има си ред за тия работи, разни срокове и т.н. Така ще им направиш услуга на призовкарите - хем няма да си мърдат задниците, хем ще им идеш на крака, че и ще си пишат едно редовно връчване. Ама твоя си работа.

all, Окръжният съд гледа определени дела и като първа инстанция  Peace

Peace И аз не бих отишла. Работа на призовкаря е да те намери.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия