помощ!дойде ми.

  • 1 123
  • 17
мами,
от три месеца кърмя.бебо е само на кърма,но днес ми дойде.това значи ли,че кърмата ми ще спре?
Виж целия пост
# 1
Не, няма да ти спре кърмата. Grinning
Моят цикъл дойде за пръв път след раждането преди десет месеца. Кърмим си се още, та чак пушек се вдига. Laughing
Виж целия пост
# 2
Не мисля.Имам цикъл още след спирането на лохиите,идва ми редовно всеки месец.Вече кърмя успешно 9 месеца,надявам се така да продължа още дълго.
Виж целия пост
# 3
и на мен ми дойде след 3 месеца,но не ми е спирала кърмата
Виж целия пост
# 4
Не , а ако намалее кърмата, кърми по на често и ще се регулира. И не се шашкай  Peace
Виж целия пост
# 5
Не.

Кой ти каза това?
Виж целия пост
# 6
С първото дете ми дойде веднага след като ми спряха лохиите, с второто на третия месец . Това , че ти е дошъл цикъла няма нищо общо с млякото.
Виж целия пост
# 7
НЕ!

По-скоро може да ти спре от шашкане и притеснение Crazy
Виж целия пост
# 8
ами помислих си така,защото нали кърменето е естесвена контрацепция,следователно не трябва да има цикъл.мислех,че цикълът идва,когато спра да кърмя Embarassed
Виж целия пост
# 9
На мен ми дойде на втория месец но аз немога да ти дам пример защото кърмата ми намаля.Обаче това не е от цикъла.Една приятелка по същия начин й дойде а кърми вече 9 месеца. Laughing
Виж целия пост
# 10
Може да намалее докато трае цикъла, при мен първият път беше така и се бях притеснила, но мамите тук ме успокоиха, че е временно.
Виж целия пост
# 11
ами помислих си така,защото нали кърменето е естесвена контрацепция,следователно не трябва да има цикъл.мислех,че цикълът идва,когато спра да кърмя Embarassed

Спокойно  Grinning на мен ми дойде 3 месеца след раждането, кърмя вече 2г и 7 месеца без проблем. А относно контрацепцията не се доверявай ако смяташ да се пазиш, аз съм бременна кърмачка и далеч не съм единствената Grinning
Виж целия пост
# 12
няма да спре, не се притеснявай. но не разчитай, че докато кърмиш не можеш да забременееш, пазете се.
Виж целия пост
# 13
няма да спре, не се притеснявай. но не разчитай, че докато кърмиш не можеш да забременееш, пазете се.

Така е! Кърменето не може да те предпази от забременяване. Повече са случаите на забременели кърмачки отколкото на такива, които това ги е предпазило. Това последното го знам от гинеколога ми, който изрично ме предупреди още първия месец да не разчитам на кърменето като средство за предпазване от забременяване!
Виж целия пост
# 14
Нищо общо няма - просто е различно при различните жени (аз си имах напълно редовна менструация през цялото време докато кърмих дъщеря си). А е възможно да забременееш дори и ако нямаш цикъл докато кърмиш Peace!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия