Цикъл и кърмене

  • 606
  • 10
Кърмя дъщеря си вече 5 месеца.Имам около 5,а по накога и 6 кърмения в денонощие.
Въпроса ми е: Защо нямам още цикъл?
Това нормално ли е?Как беше при вас?
Извинявам се за многото въпроси,обаче започнах да се притеснявам за този пусти цикъл...... Rolling Eyes !
Виж целия пост
# 1
Няма нищо необичайно. Кърменето даже го водят като контрацептивен метод Wink
Ако малко статистика ще те успокои - при първото кърмене цикълът ми се възобнови на 6тия месец (захраних на третия, т.е. кърмех по-нарядко), а при второто - на десетия месец (от шестия месец правя две четиричасови паузи през деня).

Ще ти дойде, няма къде да иде. Дотогава се наслаждавай на това състояние Grinning
Виж целия пост
# 2
Имам редовен цикъл от 40-я ден, кърмя по 5-6 пъти в денонощието. При всеки е индивидуално
Виж целия пост
# 3
При мен още няма. Кърмя 6 пъти на ден.
Ходих на профилактичен преглед миналата седмица и гинеколога ми каза, че е нормално. Не се тревожи, аз даже съм доволна, направо съм забравила какво е цикъл  Wink
Виж целия пост
# 4
Здравей,
при мен ве4е 6-ти месец няма цикъл.
Кърмя 5-6 пъти в денонощието.
Няма нищо обезпокоително в цялата работа,даже си на далавера Wink
ето я предишната тема по въпроса:
http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?p=300151&highlight=#300151
Виж целия пост
# 5
Хе-хе-хе,аз направих 9м.БЕЗ...Доста се кърмим около 6-7 пъти на денонощие,гинекологът ми каза ,че е нормално докато кърмя да не ми дойде,така че споко Laughing
Виж целия пост
# 6
На мен ми дойде за първи път след раждането, когато бебчо стана на 6 месеца. Но с това ми намаля и кърмата и вече няма хич.
Виж целия пост
# 7
Аз имах цикъл още от началото (след 2 месец т.к. след кюртажа ми спряха лохиите много бързо) най неприятното беше, че ссе променяше вкуса на млякото и преживявах кърмаческа стачка през тоя период.
Виж целия пост
# 8
Много благодаря на всички за отговорите Simple Smile !
Сега вече се поуспокоих!Бях решила,че нещо не ми е наред Simple Smile  Simple Smile !
Виж целия пост
# 9
ами при мен още няма никой Embarassed  не ми липсва де. но вече почти 11 месеца кърмя и цикъла още не се е вяснал.
Виж целия пост
# 10
Хриси, и аязнямах менструация до миналия месец, т.е. 9 месеца след раждането. това е съвсем нормално. Сега трябваше да ми дойде, обаче пак го няма никакъв. Лекаря ми ме успокои и каза, че това е съвсем нормално. така, че споко Радвай се, че няма какво да те тормози и си кърми бебчето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия