Мъжете ви казват ли, че сте дебела?

  • 15 748
  • 152
Мъжете ви казват ли, че сте дебела? Особено след като сте родили и се чудете как да свалите омразните килограми.
Моя съпруг уж ми го казва на майтап, но това много ме засяга.
Виж целия пост
# 1
Аз съм дебела. И си го знам. Моят мъж ми казва, че ме харесва и на мен това ми е достатъчно. Но не бих се засегнала, ако ми каже, даже сериозно, че ме смята за дебела. За мен това опира до степента на близост между двамата  Peace
Виж целия пост
# 2
Никога не ми го е казвал. (Егати лицемера newsm78)
Обаче отслабвам усилено напоследък и обещавам, че до септември ще съм стройна фиданка.
Но аз не съм толкова тактична. Той надебеля с 5-10 кг в последните години и аз постоянно го  щипя по сланинките (а аз какви имам ooooh!) и му викам: "Дебеланке!!!"
Виж целия пост
# 3
мислех си, че съм единствената, чийто мъж не се стърпява да си го каже директно  Embarassed
казва ми отвреме навреме, на мен ми става тъжно и обидно от това  Cry
той си ме харесва, ама иска да смъкна едно 5-6 кила...
Виж целия пост
# 4
Ето и при нас е така.
Виж целия пост
# 5
Никога. Даже когато съм била слаба, ми е казвал, че ме харесва по - пълна.
Аз не се харесвам и непрекъснато се обиждам самичка, а той се смее Wink
Виж целия пост
# 6
Пък на мен на въпроса "Ако надебелея (не уточнявам от какво) ще ме обичаш ли или ще ме оставиш?" са ми отговаряли, че ще ме оставят... е, тоя аз го оставих. Кой ме бие по главата да питам такива неща...
Настоящият ми мъШ не отговаря така, харесва ме, не съм дебела (не съм и слаба), но ако надебеля (особено при бременност) той ще е последният който да ми създава комплекс от това. (надявам се)
Виж целия пост
# 7
Не би посмял. Споделих му за темата "Черна фантазия"  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Мъжете ви казват ли, че сте дебела?

Не всички. Някои ги е страх да ми го казват.
Виж целия пост
# 9
Няма дебела жена, има малко алкохол!
Виж целия пост
# 10
Моят не може да ми го каже 48кг съм Peace
Виж целия пост
# 11
мюриель, моля, дай линк към тази тема за черната фантазия  Sick
Виж целия пост
# 12
Не. Даже като забременях и напълнях порядъчно, той ми каза, че така изглеждам по-добре и да гледам да не отслабвам след като родя Shocked Нещо извратено има в него явно.

Заради подписа ти ще сънувам кошмари Sick

мюриель, моля, дай линк към тази тема за черната фантазия  Sick
Деси, темата е на 1-ва страница.
Виж целия пост
# 13
За всички майчета, чиито мъже ги смятат за дебели  Hug
Виж целия пост
# 14
При мен е обратното,бях много слаба и неможех да кача килограми,добре че родих две деца и сега изглеждам по-добре.Сега се старая да си задържа килограмите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия