изморените ви мъже не искат секс?

  • 42 198
  • 396
Ето, момичета, темичка, дано да не е разнищвана тук- мъжът ми не иска да прави секс с мен повече от 2 пъти МЕСЕЧНО. Много е натоварен на работа, лудница му е, работата му е много отговорна, но аз се побърквам! Не винаги е бил такъв, но поне от 6-7 години според мен е така  неделикатно е да питам за подробности/ Давайте идеи, защото само сънувам от "онези" сънища и се чувствам като готова за психиатър.  #Cussing out Не искам да си намирам любовник, не съм такъв тип, обичам си човека, но и да седя и да го чакам да "благоволи"-  #2gunfire #2gunfire Сега съм млада и хубава, той какво си мисли!!!
Виж целия пост
# 1
и аз съм така.   bouquet
Виж целия пост
# 2
Това е много кофти !
Мъж да не иска секс-това е много странно.Случва се когато има друг с когото да го прави или не му е интересно с вас.!Това за умората  ooooh! !
Трябва да се постараете отново да станете интересна на мъжа си или номера с любовника \без чуства\ !

Виж целия пост
# 3
Говори с него. Това е доста често срещано явление напоследък. Аз смятам че 2 пъти в месеца през последните 6-7 години си е направо ужасно.
То ти се натрупва, не знам как човек трябва да действа в такива ситуации. Но от опит знам че ако човека е такъв надали ще се промени. Питай го защо го прави толкова рядко, не смятам че е от умора, дори и да е уморен, все има начин да навакса.
Виж целия пост
# 4
Като мъж бих искал да дам и аз мнение за този въпрос. Наистина в доста от случаите умората си казва думата. От опита си съдя, че когато съм имал ужасно натоварен ден, като се прибера мисля само как да се изкъпя, нахраня и наспя, колкото и грубо да звучи. И е много кофти когато работата е свързана с психическо, а не с физическо натоварване. Тогава дори и като свърша работа не мога да се отърва от служебните проблеми, но дори и така да е 6-7 години са твърде много време, а два пъти месечно е прекалено рядко. пробвай нещо ново и нестандартно, разбуди фантазията му накарай го да мисли за теб когато е на работа, а не за работа когато е при теб. За толкова години предполагам вече отлично знаеш какво би му доставило адско удоволствие - нежен еротичен масаж, няма мъж който би се въздържал от това след натоварен ден, секси бельо е доста по-възбуждащо от гола жена която и без това е свикнал да вижда, но ти си знаеш какво харесва той. Раздразни го, възбуди го до последно, и го остави да си мечтае без да правите секс, но това са само мои лични предложения. Ще се радвам ако съм помогнал.
Виж целия пост
# 5
Като мъж бих искал да дам и аз мнение за този въпрос. Наистина в доста от случаите умората си казва думата. От опита си съдя, че когато съм имал ужасно натоварен ден, като се прибера мисля само как да се изкъпя, нахраня и наспя, колкото и грубо да звучи. И е много кофти когато работата е свързана с психическо, а не с физическо натоварване. Тогава дори и като свърша работа не мога да се отърва от служебните проблеми, но дори и така да е 6-7 години са твърде много време, а два пъти месечно е прекалено рядко. пробвай нещо ново и нестандартно, разбуди фантазията му накарай го да мисли за теб когато е на работа, а не за работа когато е при теб. За толкова години предполагам вече отлично знаеш какво би му доставило адско удоволствие - нежен еротичен масаж, няма мъж който би се въздържал от това след натоварен ден, секси бельо е доста по-възбуждащо от гола жена която и без това е свикнал да вижда, но ти си знаеш какво харесва той. Раздразни го, възбуди го до последно, и го остави да си мечтае без да правите секс, но това са само мои лични предложения. Ще се радвам ако съм помогнал.

Благодаря ти, мъжката гледна точка винаги е безценна! Но той като се пльосне на дивана и ако искам "нещо" само почва да се сърди и мрънка и аз ака се ядосвам, че всякакво желание фююют- изчезва. А и от тези му реакции вече повчвам да се чувствам притеснена като ученичка и хим не знам как да го предразположа newsm78  А и ми омръзна този сутрешно-неделен секс- скуукаа ужаснаааа! Все едно сме по план-график на трудоден!
Виж целия пост
# 6
мисля, 4е трябва да си поговорите и то не за-  какво не му стига или има ли  и друга, ами просто му кажи , 4е даже сексът би го отпуснал малко, по-4есто, пове4е релакс и споко с нервите, така и той ще е в кондиция с хормоните си!и ти ще си щастлива! но недей да искаш прекалено- предложи кратки програми, даже американски секс или какъвто дойде на идея  у вас, но няма нужда от пълни програми както правят идеалните двойки от форума!
Виж целия пост
# 7
Какво е американски секс? Не го знам това Embarassed
Виж целия пост
# 8
намери си някого и се наслаждавай на младостта и радостта която носи секса,защото те не са вечни.А твоичкия пак си го обичай .Едното не пречи на другото-щом той доброволно се отказва.
Виж целия пост
# 9
Направо е притеснително колко зачестиха тези теми в последните 1-2 години Confused Горките ни мъже Sad От бачкане, психическа натовареност и  - простете, но е факт - разголени жени под път и над път, вече не им се ще нормален, здрав, едновремешен секс Sad Не е хубава тази работа...
Виж целия пост
# 10
Вие имате наистина голям проблем!Има 2 варианта:или има др.жена, или има проблеми с либидото.Една консултация със сексолог,би ви помогнала много.Обикновено се среща обратният проблем.Сега съществуват много видове лекарства,които биха могли да ви решат до някъде проблема.Пробвайте и това ,което ви посъветва и Лонгбой,може да даде резултат.Моят съпруг,също е натоварен психически,повече от колкото физически и сме 15год.заедно,но слава на Бога,нямаме такъв проблем!Инициативата е във ваши ръце и 90%,зависи от вас!Успех!   bouquet
Виж целия пост
# 11
айде сега и левкарства изписахте на жената вие не сте у ред, честно  Laughing
Аз не съм мъж, секса си ми е ок, НО когато имам анганжименти понякога по цял ден от сутрин  до късно вечер и това пордъжава седмици наред мисля единстъвено и само как ще се изкъпя, нахраня и заспа. Може би имам мъжко мислене, но да се прави секс с уморен човек си е направо гавра. Според мен  вие нямата кой знае колко сериозен порблем, сигурна съм, че една почивка и здрав сън ще заредят батериите на мъжа ти, а после ще те мята по легло като луда.
Виж целия пост
# 12
Аз не правя с моя и той днес ми донесе едно пластмасово шишенце без етикет а вътре-хапчета и с флумасер написал 2 пъти на ден ,даде ми ги и ми вика-пий! newsm78
Виж целия пост
# 13
2 пъти месечно .... Сигурно и толкова не му се прави, но стиска зъби и го прави насила... Не е нормално това. За жена ок, но за мъж ...
Виж целия пост
# 14
Консултация със сексолог  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия