Искам хубави вежди

  • 7 315
  • 30
Искам,ама няма.
Кажете как се справяте вие с тази много важна част от външния си вид.
Значи мойте са редки и нямат така желаната от мен чупка.
Няколко пъти ми ги прави и козметичка,но не виждам някакво особено подобрение.
А пък мнооооого искам хубави вежди.
Боядисвате ли ги,режете ли подхранвате ли ги с нещо.
Ако има и снимков материал още по добре.
Мерсаж.
Виж целия пост
# 1
Перманентния грим ще ти реши проблема  Hug
Виж целия пост
# 2
Мисля,че първото което трябва да решиш е дали искаш веждите ти да имат естествен вид,дори след намеса,или да са тънки и изписани StopЗа мен хубави вежди са тези ,които изглеждат колкото се може по-естествено,но за много хора не е така Wink
Виж целия пост
# 3
Не ми харесват за мен тънки и изписани вежди.Колкото по естествени толкова по добре.
Виж целия пост
# 4
Можеш да използваш молив за вежди,след като твоите са редки-с него би могла да попълниш празните места и да им придадеш по-плътен вид.Също и чупката,която искаш ще стане по-лесно.Много внимавай обаче,защото неправилно подбран и използван молива може да ти докара "нарисувани",а не изглеждащи естествено вежди Stop
Виж целия пост
# 5
Все едно описваш моите вежди.Аз редовно си излизам негримирана,но никога не забравям да попълня "празнинките" с черен молив за вежди на Буржоа,след което да ги среша с малката удобна четчица,която моливът има на капачката.Гарантирано не се размазва в жегите,както някои моливи за очи.Придавам им също и една малка чупка,като се старая да рисувам малко,за да стои естествено.
Пробвала съм подхранване-без ефект.Не боядисвам,защото веждите са ми с цвета на косата-черни.
Виж целия пост
# 6
Можеш да използваш молив за вежди,след като твоите са редки-с него би могла да попълниш празните места и да им придадеш по-плътен вид.Също и чупката,която искаш ще стане по-лесно.Много внимавай обаче,защото неправилно подбран и използван молива може да ти докара "нарисувани",а не изглеждащи естествено вежди Stop
И аз точно с молив щях да предложа. Моите не са особено редки, но с молив пак стават по-хубави, изглеждат плътни и изразителни. А и можеш да изпробваш как да нанасяш молива, за да се получи чупка и като не ти хареса просто да го изтриеш.
Виж целия пост
# 7
Старая се да не променям много естествения им контур - скубя ги само от долната страна и не ги правя прекалено тънки. Ако някой път прекаля и много ги разредя, слагам молив за вежди.
Не ги подхранвам специално, само с крема за лице  Peace 
Виж целия пост
# 8
Перманентния грим ще ти реши проблема  Hug
А, недей от километри си личи .
Виж целия пост
# 9
По принцип си оправям веждите сама и смея да кажа че се справям много добре,щом ми ги хвалят  Blush Аз бих те посъветвала вечер преди лягане да ги мацаш с бадемово масло,от него ще ти станат по гъсти и когато има вече материал за скубане Grinning да се доверич на някого с усет,примерно козметик за да ти ги оформи от него можеш да поискаш и да ти ги боядиса...там вече в зависимост от косата. Wink
Забравих да спомена че това с бадемовото масло трябва да е абсолютно всяка вечер и за един месец горе-долу ще си 6-каа  Hug
Виж целия пост
# 10
Искам да питам нещо и аз-утре ще се боядисвам,взех си на Гарниер 100% #111(русо) и ще си боядисам веждичките...колко време да стоя,като  се има предвид че моите не са черни а тъмно кестеняви и не са гъсти????
Виж целия пост
# 11
Искам да питам нещо и аз-утре ще се боядисвам,взех си на Гарниер 100% #111(русо) и ще си боядисам веждичките...колко време да стоя,като  се има предвид че моите не са черни а тъмно кестеняви и не са гъсти????
На боите не пише ли, че не трябва да се използват за вежди?
Виж целия пост
# 12
Перманентния грим ще ти реши проблема  Hug
А, недей от километри си личи .
Не е, бе! Виждала съм и много сполучливо направен....  Wink
Виж целия пост
# 13
Перманентния грим ще ти реши проблема  Hug
А, недей от километри си личи .
Не е, бе! Виждала съм и много сполучливо направен....  Wink
Може ,явно си е до спициалист.
Виж целия пост
# 14
Искам да питам нещо и аз-утре ще се боядисвам,взех си на Гарниер 100% #111(русо) и ще си боядисам веждичките...колко време да стоя,като  се има предвид че моите не са черни а тъмно кестеняви и не са гъсти????
На боите не пише ли, че не трябва да се използват за вежди?
Ами може би така си пише,но знам че някои блонди-та го правят та затова питам колко време newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия